Ładuję...

Podaruj swojej ukochanej możliwość wykreowania swojego wymarzonego prezentu dzięki KARCIE PODARUNKOWEJ GLAMIRA.

1. Wzory kart podarunkowych

2. Szczegóły karty podarunkowej

Twoje imię
Twoje imię
Twój adres e-mail
Wiadomość
1,00 zł

WARUNKI DOTYCZĄCE KART UPOMINKOWYCH GLAMIRA

  • Możesz wykorzystać swoje karty upominkowe GLAMIRA tylko w sklepach internetowych GLAMIRA.
  • Kart podarunkowych GLAMIRA nie można wymienić na gotówkę.
  • Po zakupie saldo jest odejmowane z konta. Pozostałego salda na koncie karty upominkowej GLAMIRA nie można wymienić na gotówkę. Możesz wykorzystać pozostałe saldo na przyszłe zakupy.
  • Karty upominkowe GLAMIRA są ważne w sklepach internetowych GLAMIRA przez rok od daty wydania.
  • Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem service@glamira.pl.
Logo GLAMIRA

Każdy pierścień marki Glamira zawiera wygrawerowane logo na wewnętrznej stronie, jak pokazano na zdjęciu. Wybierz, czy chcesz aby nasze logo było wygrawerowane wewnątrz elementu.

GLAMIRA Logo inside Brak Logo Graweruj Logo

Diament

Diament stanowi obiekt pożądania od czasów starożytnych. Uformowane ponad sto mil pod powierzchnią Ziemi, ponad miliard lat temu, diamenty są najtwardszymi z kamieni. Znane również jako królowe klejnotów i klejnot królów. Glamira gwarantuje, że wszystkie jej diamenty są pozyskiwane bezkonfliktowo.

Turmalin Paraiba

Turmalin Paraiba jest bardzo rzadką odmianą turmalinu, który wyróżnia się neonowo niebieskim, zielonym i zielono-niebieskim kolorem. Turmaliny paraiba stworzone laboratoryjnie mają te same właściwości, co naturalne kamienie. Ten bajeczny kamień jest popularny dzięki jego stosunku z życiem, miłością i ziemią poprzez efekty czakry. Profesjonalny szlif jeszcze bardziej uwydatnia nadzwyczajny blask i wyjątkowe barwy tych kamieni.

Kwarc lemon

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, kwarc lemon fascynuje miłośników biżuterii swoim świeżym kolorem. Najczęściej występuje w gamie kolorów od przejrzystej cytryny do bardzo żywej żółci. Kamień ten znany jest z wysokiej energii, która usuwa negatywne emocje, wątpliwości i podnosi nastrój oraz zapewnia pewność siebie.

Zultanite

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Zultanite jest bardzo popularny dzięki wyjątkowej umiejętności zmiany koloru. W zależności od źródła światła i od różnych kierunków, ten bardzo rzadki kamień ma różne odcienie. Cytrynowo-zielony w świetle dziennym i brzoskwiniowo-wiśniowy przy słabym oświetleniu.

Diament Laboratoryjny

Diamenty laboratoryjne oferują wszystkie kożyści naturalnych diamentów, bez etycznych i środowiskowych obaw związanych z kopalniami diamentów. Proces i materiały użyte w tworzeniu takich diamentów są dokładnie takie same, jak przy naturalnych diamentach, jednak ten proces zajmuje znacznie mniej czasu. Jest to proces przyjazny dla środowiska, który poddaje kamień procesowi podgrzewania i produkuje klon. Bezwęglowa średnica jest wyprodukowana z diamentu. Te diamenty nie różnią się niczym od siebie i są klasyfikowane według 4C (szlif, kolor, czystość, karat) przez laboratoria takie jak HRD oraz IGI.

Zielony topaz

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Zielony Topaz jest członkiem rodziny Topazów, która dzięki zielonemu kolorowi często kojarzy się z lojalnością i miłością. Zapewnia wewnętrzny spokój, intelekt i pomaga rozwiązywać problemy oraz gwarantuje dobre zdrowie.

Zielony szafir

Sklasyfikowany jako kamień szlachetny, wyjątkowy kolor Zielonego Szafiru przechodzi od jasnoróżowej zieleni do ciemnej zieleni ze względu na obecność żelaza. Mówi się, że ten rzadki kamień jest bardzo kojący, uspokaja oczy i zwiększa zaufanie u osoby noszącej go.

Pomarańczowy szafir

Zaklasyfikowany jako kamień szlachetny, Pomarańczowy Szafir sprawia, że serce osób kochających kolor pomarańczowy bije szybciej. Jego bladopomarańczowy do czerwono-pomarańczowego kolor uspokaja Twoje serce i umysł, uwalnia od negatywnych myśli i aktywuje radosną energię.

Diament

Diament stanowi obiekt pożądania od czasów starożytnych. Uformowane ponad sto mil pod powierzchnią Ziemi, ponad miliard lat temu, diamenty są najtwardszymi z kamieni. Znane również jako królowe klejnotów i klejnot królów. Glamira gwarantuje, że wszystkie jej diamenty są pozyskiwane bezkonfliktowo.

Czarny Diament

Czarne diamenty są diamentami, które mają inną strukturę krystaliczną, tzw. polikrystaliczną. Oznacza to, że mają strukturę porównywalną do wielu rozbitych razem diamentów. Ponieważ ich struktura składa się z całkowicie czystego kryształu węgla, często nazywane są "karbonado". Jednak technicznie, są to diamenty twardsze i rzadziej spotykane w przyrodzie niż białe diamenty.

RÓŻOWY SZAFIR

Klasyfikowany, jako kamień szlachetny, różowy szafir uznawany był za niezwykle rzadki, dopóki w latach 90 nie odkryto nowych złóż na Madagaskarze. Róż to jeden z najrzadszych kolorów wśród szafirów. Kamienie te występują w różnych odcieniach, od pudrowego róży po jaskrawą, intensywną fuksję. Mówi się, że różowe szafiry reprezentują lojalność, zaufanie i szczerość, więc są popularne, gdy wybiera się pierścionek zaręczynowy.

RODOLIT

Klasyfikowany jako kamień półszlachetny, Rodolit szybko przyjął się w rodzinie standardowych kamieni, ze względu na atrakcyjny kolor oraz fakt, że często jest bardzo czysty, bez skaz i inkluzji. Nazwa pochodzi od greckiego słowa „rhodon”, które oznacza różę. W hinduizmie kojarzony jest z ćakrą korzenia i wierzy się, że zachęca do zdrowej aktywności seksualnej, uczucia stabilności i bezpieczeństwa. Promuje też sukces w biznesie i pomaga budować pewność siebie.

LONDYŃSKI NIEBIESKI TOPAZ

Jeden z trzech dostępnych odcieni rodziny półszlachetnych topazów, Londyński niebieski topaz zdecydowanie jest specjalny i wyjątkowy ze względu na ciemny kolor. Dzięki niemu, Londyński niebieski topaz wyróżnia się i jest uwielbiany przez tych, którzy chcą wszystkiego, tylko nie zwykłości. Zielony odcień i ciemne, szarawe podtony sprawiają, że Londyński niebieski topaz jest idealny na pierścionki zaręczynowe, jeśli chcesz pokazać, jak wyjątkowa jest Twoja miłość. Ten kamień nie tylko zwróci uwagę innych, ale mówi się też, że wzmacnia umiejętność komunikacji i ekspresji.

MORGANIT

Klasyfikowany jako kamień półszlachetny, Morganit uznawany jest za naturalny, wyjątkowy i wyrafinowany kamień, który można znaleźć jedynie w kilku miejscach na świecie. Co ironiczne, jego cena nie odzwierciedla rzadkości występowania. Najdokładniejszy opis na pewno zawierałby słowa, takie jak: rzadki, skrzący, wytrzymały, wyjątkowa przejrzystość i jasność. Kolor, który naturalnie pochodzi od obecności manganu, może być srebrno-różowy, brzoskwiniowy i fioletowo-różowy, przez co Morganit jest wyjątkowy i wybitny. Podobnie jak Zielony szmaragd, Morganit jest symbolem boskiej miłości, co spowodowane może być tym, że oba kamienie są odmianami Berylu. Znakomity wybór do wyjątkowego pierścionka zaręczynowego, albo jako prezent na specjalną okazję.

Ametyst

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Ametyst jest fioletową transparentną odmianą Kwarcu mineralnego. Ametysty najczęściej zawdzięczają swoje piękne kolory śladowym ilościom glinu i żelaza w swojej strukturze krystalicznej, choć ich zabarwienie może być również następstwem promieniowania.

Zielony Turmalin

Klasyfikowany jako kamień półszlachetny, Zielony Turmalin (werdelit) łączy się z licznymi metalami tworząc krzemian, który jest jedną z najbardziej skomplikowanych struktur krystalicznych. Swój szmaragdowy kolor zawdzięcza chromowi w swojej strukturze. Mówi się, że przyciąga szczęście, sukces, bogactwo i dobrobyt.

Cytryn

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Cytryn, którego nazwa pochodzi od cytrynowo-żółtego owocu podobnego do cytryny, oznaczającego w wielu językach „żółty” i „drzewo cytrusowe” jest żółtą i/lub pomarańczową odmianą Kwarcu. Jako jeden z najbardziej popularnych i niedrogich kamieni szlachetnych, utożsamiany jest z sukcesem i dobrobytem.

Szmaragd

Sklasyfikowany jako kamień szlachetny, Szmaragd jest wyjątkowo cennym zielonym kamieniem; tym cenniejszym, im głębszy i bardziej żywy jest jego kolor. Szmaragdy, wśród najrzadszych kamieni szlachetnych, zawierają liczne rysy i pęknięcia powierzchni. Jako klejnot bogini Wenus, Szmaragd symbolizuje wieczną młodość i odrodzenie.

Niebieski Topaz

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Topaz jest kamieniem tworzącym duże przezroczyste kryształy, szlifowanym fasetkowo do tysięcy karatów kamieni szlachetnych. Przybiera różne kolory: bywa bezbarwny, innym razem żółty. Dzięki swojej wysokiej twardości w połączeniu z względną powszechnością występowania i dostępnością, Topaz w naturalnie niebieskim kolorze występuje w przyrodzie bardzo rzadko.

Granat

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Granat jest kombinacją kilku ściśle powiązanych minerałów o podobnych właściwościach fizycznych i krystalicznych. Granaty różnią się kolorami i rozmiarami, jednak najpopularniejszym kolorem w jakim występują jest ciemnoczerwony. Granat często uważany jest za kamień namiętnego oddania.

Rubin

Sklasyfikowany jako kamień szlachetny, Rubin jest kamieniem twardym, wytrzymałym i rzadko spotykanym w przyrodzie, przez co, jest także jednym z najbardziej pożądanych kamieni. Przezroczyste rubiny o dużych rozmiarach są rzadsze niż diamenty. Rubin jest symbolem witalności i królewskiej szlachetności od wieków.

Szafir

Sklasyfikowany jako kamień szlachetny, Szafir jest odmianą korundu, przejrzystym i często niebieskim kamieniem pokoju i szczęścia. Wraz z rubinem, jest to drugi po diamencie najtwardszy kamień na Ziemi.

Biały Szafir

Sklasyfikowany jako kamień szlachetny, biały szafir jest rodzajem szafiru w bezbarwnej postaci. Szafir bierze swoją barwę z pierwiastków śladowych w trakcie swojego powstawania. Biały szafir jest wolny od działania tych elementów, co sprawia, że jest on niezwykle rzadki i wyjątkowy.

Opal Ognisty

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Opal ognisty jest przejrzystą formą opalu, która zazwyczaj nie wykazuje żadnej opalescencji lub wykazuje śladowe jasnozielone błyski. Przybiera barwy od żółtej, przez pomarańczową, aż do czerwonej. Uważa się, że Opal jest kamieniem wyobraźni i marzeń sennych.

Kwarc

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Kwarc bierze swój początek głównie ze skał magmowych i metamorficznych. Jest to często kamień w kolorze różowym i przydymionym, zabarwiony zanieczyszczeniami.

Różowy Kwarc

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Różowy Kwarc jest różano-różową odmianą Kwarcu. Przybiera barwę od delikatnie różowej do średnioróżowej.

Kwarc Dymny

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Kwarc Dymny jest brązową, przydymioną odmianą kwarcu. Przybiera barwę od delikatnego szarego brązu do głębokiej czerni.

Tanzanit

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Tanzanit jest niebieską lub fioletową cenną odmianą zoisytu zawierającą wanad. Odkryty stosunkowo niedawno Tanzanit szybko stał się jednym z najbardziej popularnych kamieni. Uważa się, że reprezentuje życie.

Swarovski

Swarovski to małe kryształy, maszynowo cięte i szlifowane tak by ich krawędzie były wyraźne, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii. Dzięki temu odbijają światło w stopniu podobnym do diamentu.

Swarovski

Swarovski to małe kryształy, maszynowo cięte i szlifowane tak by ich krawędzie były wyraźne, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii. Dzięki temu odbijają światło w stopniu podobnym do diamentu.

Swarovski

Swarovski to małe kryształy, maszynowo cięte i szlifowane tak by ich krawędzie były wyraźne, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii. Dzięki temu odbijają światło w stopniu podobnym do diamentu.

Swarovski

Swarovski to małe kryształy, maszynowo cięte i szlifowane tak by ich krawędzie były wyraźne, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii. Dzięki temu odbijają światło w stopniu podobnym do diamentu.

Peridot

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Peridot to kamień występujący często w przypadku odmian 3-karatowych, ale już te 5-karatowe są dużo rzadsze, stąd też posiadają większą wartość. Peridoty przybierają róże odcienie zieleni. Dodają mocy tym, którzy je noszą.

Akwamaryn

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, Akwamaryn jest błękitną lub niebieskozieloną odmianą berylu. Jego nazwa mówi sama za siebie, od wieków ten ponadczasowy kamień o kolorze wody jest symbolem młodości, nadziei, zdrowia i wierności.

Różowy Turmalin

Sklasyfikowany jako kamień półszlachetny, różowy Turmalin to najbardziej znana i modna kolorystycznie odmiana kamienia o największym spektrum kolorów na świecie. W związku z tym, występuje też często pod nazwą tęczy wszystkich kamieni.

Zielony Ametyst

Klasyfikowany jako kamień półszlachetny, Zielony Ametyst jest jasnozielonym kryształem kwarcu (znanym jako prasolit). Zawdzięcza swój kolor obróbce cieplnej pod wpływem aktywności wulkanicznej lub naturalnego ogrzewania jądra ziemi. Zielony Ametyst jest kamieniem, który promuje intuicję w połączeniu z miłością.

Żółty Szafir

Klasyfikowane jako rodzaj kamieni półszlachetnych, żółte szafiry są naturalnie występującym rodzajem szafiru, który jest odmianą korundu. Niska zawartość żelaza w korundzie jest odpowiedzialna za odcień w jakim kamień występuje w przyrodzie. Żółty szafir jest związany z płodnością i dobrym małżeństwem.

Perła

Perła to najdłużej znany na świecie klejnot, przez wieki uważany za najbardziej wartościowy. Tym, co odróżnia perłę od innych kamieni szlachetnych, jest to, że zawarta w niej materia organiczna pochodzi od żywej istoty – ostryg i mięczaków. Nazywana "łzą księżyca", perła występuje w różnych kolorach: różowym, białym i czarnym.

Perła

Perła to najdłużej znany na świecie klejnot, przez wieki uważany za najbardziej wartościowy. Tym, co odróżnia perłę od innych kamieni szlachetnych, jest to, że zawarta w niej materia organiczna pochodzi od żywej istoty – ostryg i mięczaków. Nazywana "łzą księżyca", perła występuje w różnych kolorach: różowym, białym i czarnym.

Perła

Perła to najdłużej znany na świecie klejnot, przez wieki uważany za najbardziej wartościowy. Tym, co odróżnia perłę od innych kamieni szlachetnych, jest to, że zawarta w niej materia organiczna pochodzi od żywej istoty – ostryg i mięczaków. Nazywana "łzą księżyca", perła występuje w różnych kolorach: różowym, białym i czarnym.

Onyks

Czarny onyks to kamień będący odmianą chalcedonu należący do klasy kryształów. Jest kamieniem uziemienia, noszące go osoby twardo stąpają po ziemi i dzięki niemu łatwo pozbywają się zaburzeń równowagi wewnętrznej i negatywnych energii płynących z zewnątrz.

Czarny Onyks

Czarny onyks to kamień będący odmianą chalcedonu należący do klasy kryształów. Jest kamieniem uziemienia, noszące go osoby twardo stąpają po ziemi i dzięki niemu łatwo pozbywają się zaburzeń równowagi wewnętrznej i negatywnych energii płynących z zewnątrz.

Brązowy Diament

Brązowe diamenty to brązowe, luksusowe diamenty, które uznawane są za jedne z najpopularniejszych. Nazwa podchodzi od ich pięknego, przypominającego czekoladę koloru. Posiadają wiele pięknych kombinacji kolorystycznych; brązowe diamenty są również nazywane diamentami w kolorze koniaku albo szampana, w zależności od natężenia koloru. Brązowe diamenty są kamieniami, które obecnie stają się coraz popularniejsze w biżuterii. Diamenty te na pewno są w Twoim typie, jeśli kochasz czekoladę i chcesz wybrać wyjątkową drogą, jeśli chodzi o drogą biżuterię!

Niebieski Diament

Niebieskie diamenty po raz pierwszy znaleziono w Indiach i przywieziono na Zachód w XVII wieku. Te przyciągające wzrok diamenty mają wyjątkowe odcienie oceanu i nieba oraz zestaw charakterystycznych cech. Podobnie, jak inne kolorowe diamenty, niebieskie diamenty mogą mieć wiele tonów, od bladych odcieni, które przypominają czyste niebo, do stalowoniebieskich lub głęboko-niebieskich odcieni. Nazwy, takie jak baby blue, królewski i granatowy także są używane w klasyfikacji tych rzadkich diamentów.

Żółty Diament

Obecnie na rynku jest ogromny popyt na żółte diamenty. Diamenty te nazywane są też kanarkowymi lub żółtymi-kanarkowymi diamentami, a czasami także Zimmy. Są wyjątkowo piękne, gdy są same, ale mogą też występować w połączeniu z innymi kamieniami ze względu na swoją żywą barwę. Jeśli interesują Cię żółte diamenty, na pewno masz wiele różnych opraw, które będą świetnym uzupełnieniem tego rzadkiego diamentu!

Zielony Diament

Symbolizują naturę, wzrost, harmonię, wytrzymałość i płodność. Zielone diamenty są wysoce cenionymi i naturalnymi kamieniami szlachetnymi. Mają wiele tonów, które przechodzą od Delikatnej do Głębokiej Zieleni i mogą być noszone w zależności od preferencji. Zielone diamenty uznawane są za najbardziej łagodne dla oka i są mocno związane z poczuciem bezpieczeństwa. Być może właśnie dlatego wielu miłośników biżuterii decyduje się na nie nie tylko w pierścionkach, ale też kolczykach i wisiorkach!

Różowy Diament

Najbardziej pożądane diamenty, Różowe Diamenty, zdecydowanie są ulubionym dodatkiem dam, gdy chodzi o biżuterię! Uroczy kolor w połączeniu ze świetnie ukształtowanym i wybranym diamentem to spełnienie marzeń. Daje poczucie luksusu i romantyzmu. Różowe Diamenty są spektakularnym dodatkiem do kolekcji biżuterii. Tak, jak inne kolorowe diamenty, Różowe Diamenty również mają różne odcienie, od jasnych do ciemnych, a tony określane są jako blade, bardzo jasne, jasne, luksusowe jasne, luksusowe intensywne, luksusowe głębokie oraz luksusowe żywe.

Biały topaz

Biały topaz uznawany jest za kamień półszlachetny, krzemian o wysokim podobieństwie do diamentów. Chociaż mniej twardy od nich (8 w skali Mohsa), biały topaz jest doceniany za swoją przejrzystość. Nazwa Topaz pochodzi od greckiego słowa ‘tapazos’, która oznacza ‘szukać’. Prawdopodobnie nie jest to zbieg okoliczności, że biały topaz uznawany jest za wsparcie przy duchowym uzdrowieniu, zmienia negatywne myśli w pozytywne i pomaga znaleźć drogę, cel i zapewnia dodatkową energię, która czasami jest niezwykle potrzebna. Jeśli szukasz biżuterii z przykuwającym wzrok kamieniem, który zapewni przejrzystość i czystość podobną do diamentów, to biały topaz zdecydowanie będzie najlepszym wyborem.
Kolor jest ciemnoniebieski lub granatowy. Światło nie przebija się przez kamień, podstawowy poziom w biżuterii.
Z lekką przezroczystością widoczną gołym okiem, „Lepsze” (AA) szafiry mają niebieski odcień i trochę światła przenika przez kamień.
Doskonałe jakości (AAA) szafiry mają bogaty, niebieski kolor z niewielką przejrzystością w kamieniu. Jeśli interesuje Cię wysoki błysk, to ta jakość jest dla Ciebie.
Wyjątkowe cięcie podkreślające blask i kolor. Blask ten zachwyca oczy w świetle dnia i w sztucznym. Głównie wydobywany z Cejlonu, ton jest głęboko niebieski.
Kolor uznawany jest za średniozielony. Światło nie przebija się przez kamień, podstawowy poziom w biżuterii.
Z niewielkimi wtrąceniami widocznymi gołym okiem, „Lepszej (AA)” jakości szmaragdy są średniozielone i trochę światła przebija przez kamień.
‘„Doskonałe (AAA)” jakości szmaragd jest w kolorze bogatej zieleni z niewielkimi wtrąceniami w kamieniu. Jeśli interesuje Cię wysoki błysk, ta jakość jest dla Ciebie Doskonałe .
Wyjątkowe cięcie podkreślające blask i kolor. Błysk zachwyci oczy w świetle dnia i w sztucznym. Zwyczajowo noszone przez rodzinę królewską, szmaragdy AAAA zdecydowanie zawsze są najlepszym wyborem.
Kolor jest ciemnoczerwony. Światło nie przebija się przez kamień, podstawowy poziom w biżuterii.
Z niewielkimi wtrąceniami widocznymi gołym okiem, „Lepsze” (AA) rubiny mają średni, różowawo-czerwony kolor z niewielką ilością światła przebijającą przez kamień.
„Doskonałe (AAA)” jakości rubin ma kolor średnioczerwon z niewielkimi wtrąceniami w kamieniu. Jeśli interesuje Cię wysoki błysk, ta jakość jest dla Ciebie Doskonałe .
Wyjątkowe cięcie podkreślające blask i kolor. Błysk zachwyci oczy w świetle dnia i w sztucznym.
Te żółte diamenty mają zazwyczaj jasny kolor i niską intensywność. Jest to minimalne wymaganie do szlachetnej biżuterii.
Z intensywniejszym kolorem, zdecydowanie jest to preferowany żółty diament. Te diamenty mają średnio intensywny kolor i ciemniejszy odcień.
Te żółte diamenty zdecydowanie są ulubionym wyborem, gdy chodzi o żółte diamenty. Mają intensywnie żółty kolor i dobrze pasują do szlachetnej biżuterii.
Te żółte kamienie mają najintensywniejszy kolor. Są bardzo rzadkie i pasują do najszlachetniejszej biżuterii.
Te niebieskie diamenty mają zazwyczaj jasny kolor i niską intensywność. Jest to minimalne wymaganie do szlachetnej biżuterii
Te niebieskie diamenty zdecydowanie są ulubionym wyborem, gdy chodzi o niebieskie diamenty. Mają intensywnie niebieski kolor i dobrze pasują do szlachetnej biżuterii.
Te niebieskie kamienie mają najintensywniejszy kolor. Są bardzo rzadkie i pasują do najszlachetniejszej biżuterii.
Z intensywniejszym kolorem, zdecydowanie jest to preferowany różowy diament. Te diamenty mają średnio intensywny kolor i ciemniejszy odcień.
Te różowe diamenty zdecydowanie są ulubionym wyborem, gdy chodzi o różowe diamenty. Mają intensywnie różowy kolor i dobrze pasują do szlachetnej biżuterii.
Te różowe kamienie mają najintensywniejszy kolor. Są bardzo rzadkie i pasują do najszlachetniejszej biżuterii.
Te zielone diamenty mają zazwyczaj jasny kolor i niską intensywność. Jest to minimalne wymaganie do szlachetnej biżuterii.
Z intensywniejszym kolorem, zdecydowanie jest to preferowany zielony diament. Te diamenty mają średnio intensywny kolor i ciemniejszy odcień.
Te zielone diamenty zdecydowanie są ulubionym wyborem, gdy chodzi o zielone diamenty. Mają intensywnie zielony kolor i dobrze pasują do szlachetnej biżuterii.
Te zielone kamienie mają najintensywnie