x
 
   
 

POMOC I WIEDZA

Twój przewodnik po wszystkim, co należy wiedzieć o naturze biżuterii.

WIEDZA O DIAMENTACH

WIEDZA O DIAMENTACH
Diamenty to wyjątkowe kamienie z przepełnione wieczną miłością. Mają w sobie wyjątkową urodę, która została przekuta w biżuterię i dlatego ludzie uznają je za eleganckie i z klasą. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym cudownym kamieniu.
WIEDZA O DIAMENTACH

WIEDZA O KAMIENIACHSZLACHETNYCH

WIEDZA O KAMIENIACH SZLACHETNYCH
Kamienie szlachetne mogą przykuwać spojrzenie. Mamy wśród nich zachwycający szmaragd, głęboki błękit szafiru, ognistą czerwień rubiny i inne. Każdy może być różnego rozmiaru i o różnym szlifie. Dowiedz się więcej o wspaniałej naturze amieni szlachetnych tutaj.
WIEDZA O KAMIENIACH SZLACHETNYCH

PRZEWODNIK PO PIERŚCIONKACH ZARĘCZYNOWYCH

PRZEWODNIK PO PIERŚCIONKACH ZARĘCZYNOWYCH
Raz w życiu masz szansę na spotkanie kogoś specjalnego, a co lepiej wyraża wieczną miłość niż pierścionek zaręczynowy? W GLAMIRZE rozumiemy istotę wyboru najlepszego pierścionka i dlatego oferujemy przewodnik, aby pomóc Ci wybrać najlepszy pierścionek zaręczynowy dla ukochanej. Dowiedz się więcej o pierścionkach zaręczynowych.
PRZEWODNIK PO PIERŚCIONKACH ZARĘCZYNOWYCH

PRZEWODNIK PO OBRĄCZKACH

PRZEWODNIK PO OBRĄCZKACH
Obrączki symbolizują nieskończoność i miłość przez lata. To przypomnienie o zobowiązaniu dwóch osób, które obiecały kochać się na zawsze. Zobacz nasz przewodnik po obrączkach, który pomoże Ci wybrać obrączkę, którą będziesz nosić przez całe życie.
PRZEWODNIK PO OBRĄCZKACH
boderOdkryj więcej
 • PORÓWNANIE KAMIENI

  PORÓWNANIE KAMIENI
  Diamenty, białe szafiry i kryształy Swarovskiego mogą wyglądać identycznie dla przeciętnego oka, ale to nieprawda, bo wszystkie trzy mają wyjątkowe właściwości, zalety i kondycje, które możesz uznać za pasujące do różnych okazji. Kliknij tutaj, aby poznać różnice między nimi, zanim wybierzesz kamień na swoją okazję.

 • PRZEWODNIK PO KAMIENIACH SZCZĘŚCIA

  PRZEWODNIK PO KAMIENIACH SZCZĘŚCIA
  Kamienie szczęścia od dawna były połączone z miesiącem Twoich urodzin i są ekskluzywnymi kamieniami. Uważane są za znaczący prezent na różne okazje i każdy z nich posiada wyjątkowe moce. Dowiedz się o nich więcej tutaj.

 • WIEDZA O KOLOROWYCH DIAMENTACH

  WIEDZA O KOLOROWYCH DIAMENTACH
  Naturalnie kolorowe diamenty są znane z tego, że są rzadkie, piękne i ekskluzywne.
  Dostępne są w różnych kolorach, takich jak różowy, brązowy, żółty i inne. Dowiedz się tu więcej o świecie kolorowych diamentów.

 • WIEDZA O PERŁACH

  WIEDZA O PERŁACH
  Prehistoryczni ludzie jako pierwsi natknęli się na piękno pereł. Ten skarb stworzony jest przez naturę bez jakiejkolwiek pomocy ze strony człowieka i uważany jest przez wiele kobiet za cudowny prezent. Jest też kojarzony z księżycem i planeta Wenus. Dowiedz się tu więcej o istocie pereł.

 • PRZEWODNIK PO ROZMIARACH PIERŚCIONKÓW

  PRZEWODNIK PO ROZMIARACH PIERŚCIONKÓW
  Jednym z podstawowych kroków przy zakupie pierścionka na niezapomniany dzień w Twoim życiu jest wybranie odpowiedniego rozmiaru. Jest wiele różnych warunków, które mogą wpłynąć na ten proces. GLAMIRA zapewnia przewodnik po rozmiarach pierścionków, a także szansę na zamówienie darmowej miarki do dokładnych pomiarów.

 • PRZEWODNIK PO ROZMIARACH BRANSOLETEK

  PRZEWODNIK PO ROZMIARACH BRANSOLETEK
  Najważniejszą kwestią przy wybieraniu odpowiedniej bransoletki jest rozmiar nadgarstka. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, co musisz wiedzieć, aby dobrze wszystko zmierzyć.

 • DLACZEGO WYBRAĆ GLAMIRĘ?

  DLACZEGO WYBRAĆ GLAMIRĘ?
  W GLAMIRZE zależy nam na zapewnianiu najlepszej obsługi klienta, a także na dostarczaniu najwyższej jakości produktów. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z wieloma innymi powodami, aby wybrać GLAMIRĘ na specjalną okazję.

 • CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

  CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
  W GLAMIRZE doskonale rozumiemy, że może to być jeden z najważniejszych zakupów Twojego życia i dlatego chcemy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, abyś miał pewność, że dokonałeś właściwego wyboru. Kliknij tutaj, aby zobaczyć najczęściej zadawane pytania.