x
 
   

Formularz zwrotu

 • Pracujemy na pełnych obrotach i robimy wszystko co w naszej mocy, aby dostarczyć Państwa produkt według szacowanej ramy czasowej. Jednak od czasu do czasu mogą się zdażać niewielkie opóźnienia, ze względu na ograniczenia w niektórych miejscach, z powodu trwającej pandemii. Doceniamy Państwa cierpliwość i zrozumienie w tych rzadkich przypadkach.


  Prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza w celu dokonania zwrotu produktu. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać informacje na temat naszej polityki zwrotu przed wysłaniem formularza, prosimy o odwiedzenie tej strony: https://www.glamira.pl/return-policy/

  1. Zmiana rozmiaru
  2. Grawerowanie
  3. Prośba o naprawę
  4. Zwrot
  Powód:
  Artykuł jest uszkodzony
  Brakuje części
  Brak zgodności ze złożonym zleceniem.
  Inny (do 1000 znaków)
  Metoda Płatności *
  1. Karta Kredytowa
  2. Przelew bankowy
  3. Paypal
  Wybierz produkt do zwrotu :

  Twój adres email oraz numer zamówienia muszą zgadzać się z naszymi danymi, abyśmy mogli przetworzyć zwrot. Upewnij się, że numer zamówienia jest prawidłowy, a adres email jest tym, którego użyłeś przy składaniu zamawiania.

  Czy potrzebujesz etykietę wysyłkową do zwrotu?
  Tak, chciałbym etykietę wysyłkową za 42 zł.
  1. Zawiezienie do puntku usługowego
  2. Odbiór przez kuriera z mojego adresu
  Przeczytałem/am warunki i regulamin, akceptuję je.
  Nie usunąłem zabezpieczenia.
  Nie używałem/am produktu
  Dołącze wsystkie wymagane akcesoria (pudełko jubilerskie, certyfikat, prezenty itp.) do mojej przesyłki zwrotnej.
WAŻNA INFORMACJA:
 • Proszę pamiętać, że prośba o zwrot będzie przetwarzana w oparciu o informacje, które zostały przesłane online. Wszelkie odręczne notatki na wydrukowanym formularzu zwrotu nie będą brane pod uwagę.
 • Aby zapewnić szybką i skuteczną usługę zwrotu, nie możemy modyfikować Twojej prośby po tym, jak prześlesz formularz zwrotu. Zanim go prześlesz, sprawdź dwukrotnie informacje, które podałeś.
 • Proces zmiany rozmiaru i naprawy może zająć do 25 dni roboczych. W przypadku zbliżających się okazji tj. ślub, uprzejmie radzimy przesłać produkt po ceremonii. Możesz skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta, jeśli 60-dniowy okres wygaśnie przed datą wydarzenia.
* Wymagane Pola