Złote obrączki

GLAMIRA
Złoto zawsze było klasycznym i ponadczasowym wyborem dla Państwa Młodych. Naturalny ciepły wygląd i piękny połysk sprawiają, że złota obrączka jest romantyczna i stanowi pożądany metal. Złoto jest mierzalnym metalem w karatach i ma 24 części. Czyste złoto jest mierzone jako 24-karatowe złoto, jest zbyt miękkie, aby wyprodukować biżuterię, więc musi być mieszane z innymi metalami w celu utworzenia pierścionka. Złoto 18 karatów zawiera 75% czystego złota, złoto 14 karatowe zawiera 58,5% czystego złota i 9 karatowych złota zawiera 37,5% czystego złota. Twardość i trwałość złota zmienia się w zależności od liczby karatów, więc według własnych upodobań można wybrać liczbę karatów, które porządasz.
Złote obrączki

Platynowe Obrączki Ślubne

GLAMIRA
Najbardziej prestiżowy metal na obrączkę to platyna. Platyna ma bardzo dużą trwałość, więc jest cięższa od innych metali. Jest 30 razy rzadszy niż złoto i 40% cięższy niż 14 000. Gęstość, czystość i rzadkość sprawiają, że platynowy pierścionek jest niezwykle cenny, a zatem protektor, a więc platynowy pierścionekwytrzymuje wiele lat. Ponadto, jej połyskująca satyna i piękny, miękki biały odcień mają naturalny, oszałamiający wygląd.
Platynowe Obrączki Ślubne
PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE

Kupuj pierścionki ślubne, pierścionki partnerskie i pierścionki zaręczynowe w internecie na GLAMIRA.pl

to sklep internetowy, w którym znajdziesz swój wymarzony pierścionek! Jako pasjonaci jubilerstwa, specjalizujemy się w produkcji pierścionków ślubnych, pierścionków zaręczynowych i pierścionków partnerskich. Na GLAMIRA.pl znajdziesz wysokiej jakości pierścionki we wszystkich stylach i przedziałach cenowych. Od wzorów ekstrawaganckich, po skromne i klasyczne, oferujemy Ci niezliczoną ilość modeli pierścionków: pierścionki srebrne, pierścionki tytanowe, pierścionki złote i pierścionki stalowe z żółtego złota, białego złota i innych materiałów, pierścionki dwubarwne, trójkolorowe i monochromatyczne. Ponadto, w większości przypadków pierścienie damskie mogą być komponowane z błyszczącymi cyrkoniami, wedle życzenia. Do wyboru masz wiele różnych konfiguracji, dzięki którym Twój pierścień naprawdę Cię zachwyci. Różnorodność materiałów, form i stylów pozwoli Ci znaleźć Twój wymarzony pierścionek. Pierścionki są, między innymi, symbolem nierozerwalnych więzi i znakiem wierności. Wytrzymałe materiały i podwójne pierścienie symbolizują nierozerwalną więź partnerów. Wyraź wyjątkowość swojej miłości poprzez pierścień, który idealnie do ciebie pasuje, pamiętając o tym, że obrączki nosi się do końca życia, zgodnie z daną obietnicą.

Niezliczone konfiguracje, takie jak podpis osobisty, jednoznacznie wyrażają wyjątkowe uczucia. Szukasz klasycznych obrączek czy ekstrawaganckiego pierścionka zaręczynowego? Wyraź swoją wyjątkową miłość poprzez równie wyjątkową biżuterię. Nasz ekskluzywny asortyment pierścieni obejmuje nowoczesne pierścionki srebrne, pierścionki ze stali nierdzewnej, lekkie i trwałe pierścionki z tytanu i klasyczne, eleganckie pierścienie ze złota. Rozpocznij swoją własną love story. Pierścienie Partnerskie , pierścionki zaręczynowe i obrączki z żółtego złota, białego złota i wielu innych materiałów nie pozostawiają wiele do życzenia i umacniają Twój związek.

Uwielbiamy momenty niepohamowanego szczęścia naszych klientów, dlatego też oferujemy Państwu komfortowy serwis, który pomoże Wam na każdym etapie poszukiwania pierścionka idealnego. Nie wiesz jakiego rozmiaru potrzebujesz? Wyślemy Ci bezpłatną miarkę jubilerską , dzięki której szybko i łatwo skonfigurujesz swój przyszły pierścionek w zaciszu własnego domu! Jeżeli natomiast masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące konkretnych modeli biżuterii, nasz zespół ekspertów z działu obsługi klienta z przyjemnością udzieli Ci odpowiedzi.

Ładuję...