Nasze usługi

Rozmiar pierścionka jest tak samo ważny jak sam pierścionek. Wdzięczne i wygodne dopasowanie zwiększy więź z eleganckim pierścionkiem. GLAMIRA nie zrezygnuje, dopóki nie będziecie zadowoleni ze wszystkich aspektów, dlatego proponujemy bezpłatne zmiany rozmiaru pierścionek bez graweru lub grawerowany jednorazowo jest za darmo w ciągu pierwszych 60 dni od otrzymania produktu.

W celu uzyskania większej ilości informacji, zapoznaj się z naszą Polityką zwrotu towaru,klikając tutaj. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta wysyłając e-mail na adres service@glamira.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 00 48 22 307 31 89. Nasz zespół chętnie Tobie pomoże!

Dostarcz osobistą wiadomość z bezpłatnym grawerowaniem, daj prezent na całe życie z sentymentalną wartością. Spraw aby poczuła się specjalnie i ekskluzywnie - jak jej pierścionek .

GLAMIRA wykona grawer za darmo jeśli wybierzesz taką opcję w trakcie składania zamówienia. Możesz wybrać różne czcionki i zawrzeć specjalne znaki, tj. serce, znak nieskończoności. Maksymalna liczba znaków wynosi 25 - zawiera wolne pola, symbole, litery.

Pierścionek z trzema kamieniami with no Twój grawerunek would like to add one afterwards, you can send it back to us. Twój pierścionek może mieć naniesiony grawer za £4 za znak. Możesz się odnieść do naszej polityki zwrotu towaru po dalsze szczegóły.

Prosimy o unikanie grawerowania u innych jubilerów, aby zachować dożywotnią gwarancję GLAMIRA.

GLAMIRA wyróżnia się w sektorze z atrakcyjną, dożywotnią gwarancją. Zakup obrączki lub pierścionka zaręczynowego jest zakupem na całe życie, chcemy być pewni, żę otrzymasz najwyższą jakosc produktu i satysfakcjonującą gwarancję. Dożywotnia Gwarancja odnosi się do wszystkich produktów GLAMIRA, ponieważ jestesmy pewni naszych prduktów. W przypadku defektu producent, GLAMIRA zbada produkt i naprawi go dla Ciebie. Możesz się odnieść do naszej polityki zwrotu towaru po dalsze szczegóły.

Biżuteria jest delikatna i wymaga dodatkowej troski w trakcie dostawy. GLAMIRA zapewnia kompletną & ubezpieczoną dostawę wszystkich zleceń w trakcie transportu. Gdy zlecenie opuści nasz zakład, otrzymasz numer listu przewozowego śledzenie przesyłki.

Zalecamy otwarcie zamówienia i dokonanie oględzin w celu wyeliminowania defektu. Jeśli doszło do uszkodzenia, prosimy o wypełnienie protokołu szkody.

Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówienia, odeślij je do GLAMIRA w celu zwrotu należności, zmiany rozmiaru, wykonania graweru, naprawy. Formularz zwrotu może zostać wypełniony w kilku prostych kliknięciach. Wydrukuj to, i odeślij razem z produktem. Gdy formularz zwrotu jest zatwierdzony, otrzymasz od nas instrukcję e-mailem jak dalej postępować ze zwrotem. Prosimy o zapoznanie się z Polityką zwrotu towaru przed wysłaniem produktu do nas.

GLAMIRA rozpoznaje specjalny moment, który jest dla Ciebie skarbem, każdy szczegół ma znaczenie, stylowe & bezpłatne opakowanie zostanie dołączone do Twojego zakupu.

W 2012 roku zaczęliśmy projektować i rozwijać swoje własne produkty. Entering the international market, utilization of Specjalny in-Dom gemologists to maintain professional service and embrace highest-Standard Jakość was necessary.

GLAMIRA rozumie potrzebę perfekcji w każdym detalu, kiedy specjalny moment jest blisko. Rozmiar pierścionka jest tak samo ważny, jak pierścionek, GLAMIRA jest z Tobą gdy najbardziej Ci się tego potrzebujesz.

Możesz złożyć zamówienie bezpłatnego próbnika, klikając tutaj lub po prostu napisz do nas e-maila service@glamira.pl wraz z nazwiskiem i adresem użytkownika w temacie "Zamów pierścionek z miarką". Możesz także zamówić bezpłatny próbnik rozmiaru, dostępny na każdej stronie produktu, tuż pod sekcją cen, gdzie jest napisane: "ZNAJDŹ WIELKOŚĆ TWOJEGO PIERŚCIONKA"

Zaprojektuj własną biżuterię, GLAMIRA sprawi, że Twoje marzenie stanie się realne. Opisz swoją biżuterię ze wszystkimi wymaganiami. Przyślij nam swój szkic. Nasi projektanci przygotują projekt i prześlą go Tobie.

Jak to działa?

Odwiedź https://www.glamira.pl/zaprojektuj-swoja-bizuterie/ i wypełnij formularz na stronie. Wszystko co musisz zrobić, to sprecyzować rodzaj metalu, kamienia. Wgraj zdjęcie swojego szkicu. Nasz zespół projektantów oszacuje Twoją prośbę i przesle Ci ofertę cenową dla Twojego Projektu. W przypadku zgody na ten przedział cenowy, jesteś zobowiązany dokonać wpłaty w wysokości 15% depozytu, aby rozpocząć proces projektowania. Po otrzymaniu płatności nasi pracownicy stworzą Twój projekt i zapewnią Ci przesla ostatecznącenę.

Eksperci GLAMIRA pomogą Ci podjąć decyzję o skorzystaniu z tej wyjątkowej okazji Daj nam znać, jeśli chcesz usłyszeć drugą opinię lub sugestię, doświadczeni profesjonaliści z przyjemnością Ci pomogą! Zapytanie eksperta może okazać się bardzo praktyczne, pomoże określić kryteria tj. przedział cenowy, okazja, typ biżuterii. Specjaliści przyjrzą się szczegółom, podzielą się z Tobą swoimi przemyśleniami. W celu złożenia prośby kliknij tutaj, to zajmie tylko kilka minut.

Znalazłeś przedmiot, który chcesz spersonalizować ale nie znalazłes opcji na stronie? Zespół projektantów i zespół produkcyjny GLAMIRA sprawdzą, czy biżuteria może być wyprodukowana zgodnie z osobistymi preferencjami, zaproponują wycenę. Zgodnie ze wszystkimi warunkami, które pozwalają modyfikować i projektować produkt, jest wiersz, który mówi: "Potrzebujesz więcej opcji?"

JAK ZREALIZOWAĆ KUPON RABATOWY

Aby otrzymać kupony rabatowe, weź udział w naszych promocjach dostępnych w newsletterze oraz kampaniach promocyjnych za pośrednictwem Fanpage'a na Facebooku.

Zrealizuj Kupon

- W trakcie jednego zamówienia możesz zrealizować tylko jeden kupon.

- Kupony mogą być realizowane tylko przed złożeniem zlecenia.

- Kupony nie mogą być wymienione na gotówkę.

Ważność

- Kupony podarunkowe mogą być realizowane tylko przez określony czas. Okres ich ważności jest dostępny na kuponie lub w treści odpowiedniej kampanii.

Zwroty

- Istnieje możliwość zwrotu produktów zakupionych na podstawie kuponu podarunkowego.

- Jeśli chcesz dokonać zwrotu artykułu zakupionego na podstawie kuponu podarunkowego, otrzymasz dodatkową płatność w formie kredytu na Twoje konto klienta Glamira.

Kupony i rabaty promocyjne

- Oferujemy Ci liczne promocje na różne okazje przez cały rok.