Ładuję...

Nasze usługi

Rozmiar pierścionka jest tak samo ważny jak sam pierścionek. Wdzięczne i wygodne dopasowanie zwiększy więź z eleganckim pierścionkiem. GLAMIRA nie zrezygnuje, dopóki nie będziecie zadowoleni ze wszystkich aspektów, dlatego proponujemy bezpłatne zmiany rozmiaru pierścionek bez graweru lub grawerowany jednorazowo jest za darmo w ciągu pierwszych 60 dni od otrzymania produktu.

W celu uzyskania większej ilości informacji, zapoznaj się z naszą Polityką zwrotu towaru,klikając tutaj. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta wysyłając e-mail na adres service@glamira.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 800 088 618 (Numer bezpłatny). Nasz zespół chętnie Tobie pomoże!

Dostarcz osobistą wiadomość z bezpłatnym grawerowaniem, daj prezent na całe życie z sentymentalną wartością. Spraw aby poczuła się specjalnie i ekskluzywnie - jak jej pierścionek .

GLAMIRA wykona grawer za darmo jeśli wybierzesz taką opcję w trakcie składania zamówienia. Możesz wybrać różne czcionki i zawrzeć specjalne znaki, tj. serce, znak nieskończoności. Maksymalna liczba znaków wynosi 25 - zawiera wolne pola, symbole, litery.

Jeśli zamówiłeś produkt bez grawerunku i później zdecydowałeś, że chciałbyś, aby coś zostało wygrawerowane na nim, z chęcią to zrobimy za niewielką opłatą 80zł zawierającą wysyłkę po wykonaniu grawerunku.

Prosimy o unikanie grawerowania u innych jubilerów, aby zachować dożywotnią gwarancję GLAMIRA.

GLAMIRA wyróżnia się w sektorze z atrakcyjną, dożywotnią gwarancją. Zakup obrączki lub pierścionka zaręczynowego jest zakupem na całe życie, chcemy być pewni, żę otrzymasz najwyższą jakosc produktu i satysfakcjonującą gwarancję. Dożywotnia Gwarancja odnosi się do wszystkich produktów GLAMIRA, ponieważ jestesmy pewni naszych prduktów. W przypadku defektu producent, GLAMIRA zbada produkt i naprawi go dla Ciebie. Możesz się odnieść do naszej polityki zwrotu towaru po dalsze szczegóły.

Biżuteria jest delikatna i wymaga dodatkowej troski w trakcie dostawy. GLAMIRA zapewnia kompletną & ubezpieczoną dostawę wszystkich zleceń w trakcie transportu. Gdy zlecenie opuści nasz zakład, otrzymasz numer listu przewozowego śledzenie przesyłki.

Zalecamy otwarcie zamówienia i dokonanie oględzin w celu wyeliminowania defektu. Jeśli doszło do uszkodzenia, prosimy o wypełnienie protokołu szkody.

Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówienia, odeślij je do GLAMIRA w celu zwrotu należności, zmiany rozmiaru, wykonania graweru, naprawy. Formularz zwrotu może zostać wypełniony w kilku prostych kliknięciach. Wydrukuj to, i odeślij razem z produktem. Gdy formularz zwrotu jest zatwierdzony, otrzymasz od nas instrukcję e-mailem jak dalej postępować ze zwrotem. Prosimy o zapoznanie się z Polityką zwrotu towaru przed wysłaniem produktu do nas.

GLAMIRA rozpoznaje specjalny moment, który jest dla Ciebie skarbem, każdy szczegół ma znaczenie, stylowe & bezpłatne opakowanie zostanie dołączone do Twojego zakupu.

W 2012 roku zaczęliśmy projektować i rozwijać własne produkty. Wejście na rynek międzynarodowy wymagało skorzystania z usług wyspecjalizowanych gemmologów, aby zapewnić profesjonalną obsługę i najwyższą jakość. Nasi eksperci w dziedzinie gemmologii ręcznie wybierają każdy klejnot, którego używamy, a potwierdzają standardy jakości, które zawsze staramy się oferować.

GLAMIRA rozumie potrzebę perfekcji w każdym detalu, kiedy specjalny moment jest blisko. Rozmiar pierścionka jest tak samo ważny, jak pierścionek, GLAMIRA jest z Tobą gdy najbardziej Ci się tego potrzebujesz.

Możesz złożyć zamówienie bezpłatnego próbnika, klikając tutaj lub po prostu napisz do nas e-maila service@glamira.pl wraz z nazwiskiem i adresem użytkownika w temacie "Zamów pierścionek z miarką". Możesz także zamówić bezpłatny próbnik rozmiaru, dostępny na każdej stronie produktu, tuż pod sekcją cen, gdzie jest napisane: "ZNAJDŹ WIELKOŚĆ TWOJEGO PIERŚCIONKA"

JAK ZREALIZOWAĆ KUPON RABATOWY

Aby otrzymać kupony rabatowe, weź udział w naszych promocjach dostępnych w newsletterze oraz kampaniach promocyjnych za pośrednictwem Fanpage'a na Facebooku.

Zrealizuj Kupon

- W trakcie jednego zamówienia możesz zrealizować tylko jeden kupon.

- Kupony mogą być realizowane tylko przed złożeniem zlecenia.

- Kupony nie mogą być wymienione na gotówkę.

Ważność

- Kupony podarunkowe mogą być realizowane tylko przez określony czas. Okres ich ważności jest dostępny na kuponie lub w treści odpowiedniej kampanii.

Zwroty

- Istnieje możliwość zwrotu produktów zakupionych na podstawie kuponu podarunkowego.

- Jeśli chcesz dokonać zwrotu artykułu zakupionego na podstawie kuponu podarunkowego, otrzymasz dodatkową płatność w formie kredytu na Twoje konto klienta Glamira.

Kupony i rabaty promocyjne

- Oferujemy Ci liczne promocje na różne okazje przez cały rok.