Ładuję...

Nasze usługi

Rozmiar pierścionka jest tak samo ważny jak sam pierścionek. Wdzięczne i wygodne dopasowanie zwiększy więź z eleganckim pierścionkiem. GLAMIRA nie zrezygnuje, dopóki nie będziecie zadowoleni ze wszystkich aspektów, dlatego proponujemy bezpłatne zmiany rozmiaru. Pierścionek bez graweru lub grawerowany jednorazowo zmniejszamy darmo w ciągu pierwszych 60 dni od otrzymania produktu.

W celu uzyskania większej ilości informacji, zapoznaj się z naszą Polityką zwrotu towaru,klikając tutaj. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta wysyłając e-mail na adres service@glamira.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 22 18 57 150. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

Zawrzyj na cennym podarunku osobistą wiadomość, dzięki naszej bezpłatnej usłudze grawerunku. Spraw, aby ten wyjątkowy prezent stanowił bezcenną wartość sentymentalną. Niech bliska Ci osoba poczuje się tak wyjątkowa, jak jej niepowtarzalny pierścionek.

GLAMIRA wykona grawer za darmo jeśli wybierzesz taką opcję w trakcie składania zamówienia. Możesz wybrać różne czcionki i zawrzeć specjalne znaki, tj. serce, znak nieskończoności. Maksymalna liczba znaków wynosi 25 - zawiera wolne pola, symbole, litery.

GLAMIRA wyróżnia się na tle konkurencji, oferując, dożywotnią gwarancją. Zakup obrączki lub pierścionka zaręczynowego jest zakupem na całe życie, chcemy być pewni, żę otrzymasz najwyższą jakosc produktu i satysfakcjonującą gwarancję. Dożywotnia Gwarancja odnosi się do wszystkich produktów GLAMIRA, ponieważ jestesmy pewni naszych prduktów. W przypadku defektu producent, GLAMIRA zbada produkt i naprawi go dla Ciebie. Możesz się odnieść do naszej polityki zwrotu towaru po dalsze szczegóły.

Biżuteria jest delikatna i wymaga dodatkowej troski w trakcie dostawy. GLAMIRA zapewnia kompletną & ubezpieczoną dostawę wszystkich zleceń w trakcie transportu. Gdy zamówienie opuści nasz zakład, otrzymasz numer listu przewozowego oraz możliwość śledzenia przesyłki.

Zalecamy otwarcie zamówienia i dokonanie oględzin w celu wyeliminowania defektu. Jeśli doszło do uszkodzenia, prosimy o wypełnienie protokołu szkody.

Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówienia, odeślij je do GLAMIRA w celu zwrotu należności, zmiany rozmiaru, wykonania graweru, naprawy. Formularz zwrotu może zostać wypełniony w kilku prostych kliknięciach. Wydrukuj go, i odeślij razem z produktem. Gdy formularz zwrotu zostanie zatwierdzony, otrzymasz od nas instrukcję e-mailem jak dalej postępować ze zwrotem. Prosimy o zapoznanie się z Polityką zwrotu towaru przed wysłaniem produktu do nas.

Rozumiemy, że zakupowi biżuterii powinna towarzyszyć magia, zmysłowość oraz dopracowanie najdrobniejszych detali. Wiemy, że każdy szczegół ma znaczenie, dlatego oferujemy stylowe & bezpłatne opakowania prezentowe do Twojego zakupu.

W 2012 roku zaczęliśmy projektować i rozwijać własne produkty. Wejście na rynek międzynarodowy wymagało skorzystania z usług wyspecjalizowanych gemmologów, aby zapewnić profesjonalną obsługę i najwyższą jakość. Nasi eksperci w dziedzinie gemmologii ręcznie wybierają każdy kamień, którego używamy oraz potwierdzają standardy jakości, które zawsze staramy się oferować.

Rozumiemy, że właściwy dobór rozmiaru pierścionka jest równie ważny, co jego kształt i fason. Dlatego też, oferujemy możliwość zmierzenia średnicy palca.

Możesz złożyć zamówienie bezpłatnego próbnika, klikając tutaj lub po prostu napisz do nas e-maila service@glamira.pl wraz z nazwiskiem i adresem użytkownika w temacie "Zamów pierścionek z miarką". Możesz także zamówić bezpłatny próbnik rozmiaru, dostępny na każdej stronie produktu, tuż pod sekcją cen, gdzie jest napisane: "ZNAJDŹ WIELKOŚĆ TWOJEGO PIERŚCIONKA"

JAK ZREALIZOWAĆ KUPON RABATOWY

Aby otrzymać kupony rabatowe, weź udział w naszych promocjach dostępnych w newsletterze oraz kampaniach promocyjnych za pośrednictwem Fanpage'a na Facebooku.

Zrealizuj Kupon

- W trakcie jednego zamówienia możesz zrealizować tylko jeden kupon.

- Kupony mogą być realizowane tylko przed złożeniem zlecenia.

- Kupony nie mogą być wymienione na gotówkę.

Ważność

- Kupony podarunkowe mogą być realizowane tylko przez określony czas. Okres ich ważności jest dostępny na kuponie lub w treści odpowiedniej kampanii.

Zwroty

- Istnieje możliwość zwrotu produktów zakupionych na podstawie kuponu podarunkowego.

- Jeśli chcesz dokonać zwrotu artykułu zakupionego na podstawie kuponu podarunkowego, otrzymasz dodatkową płatność w formie kredytu na Twoje konto klienta Glamira.

Kupony i rabaty promocyjne

- Oferujemy Ci liczne promocje na różne okazje przez cały rok.