Ładuję...

Polityka bezpieczeństwa

Zabezpieczamy naszą witrynę internetową i inne systemy dzięki zastosowaniu technicznych i organizacyjnych środków; zapobiegają one utracie, zniszczeniu, dostępowi, modyfikacji lub dystrybucji danych przez nieupoważnione osoby trzecie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że czujesz się bezpiecznie podczas przeglądania w naszej witryny, Twoja prywatność jest chroniona. Dane, które podasz będą służyć do celów przetwarzania zamówienia i nie będą w żaden sposób udostępniane innym osobom, zarówno dla celów komercyjnych, jak i innych działań.

Składając zamówienie wyrażasz zgodę na korzystanie z naszej Polityki Prywatności oraz, że udostępnione przez nas dane będą wykorzystane w celu zapewnienia satysfakcji klientów, tj.: potwierdzanie i śledzenie zamówienia, porównywanie informacji o niezgodności, zapobieganie oszustwom, identyfikowanie preferencji dotyczących produktów i usług oraz dostarczanie przydatnych wskazówek dotyczących ich uzyskiwania oraz innych działań, które mają służyć zapewnieniu satysfakcji klienta.

SSL

Zapewniamy, że Twoje dane będą poufnie i zaszyfrowane za pomocą bezpiecznego oprogramowania serwera SSL (Secure-Socket-Layer). Informacje zaszyfrowane dotyczące Twojego zamówienia, nazwiska, adresu, karty kredytowej lub danych banku nie mogą być odczytywane przez osoby trzecie. Jest to zauważalne przez małą ikonę "kłódki" dla każdej witryny, która korzysta z protokołu SSL i znajduje się na samym początku paska adresu, tuż przed adresem internetowym.

Bezpieczeństwo danych

Gwarantujemy bezpieczeństwo numerów kart, transakcji, numerów ubezpieczenia społecznego i innej formy danych osobowych, które będą bezpiecznie przekazywane między klientem a klientem. Dzięki technologii zabezpieczeń SSL, która służy do przesyłania informacji między klientem a serwerem, bez ujawniania informacji osobom trzecim i zapewnienia, że przekazywane informacje są wykorzystywane wyłącznie do celów uzgodnionych przez klienta z odpowiednimi witrynami internetowymi.

Normy bezpieczeństwa

GLAMIRA zapewnia bezpieczeństwo danych z PCI (Payment Card Industry). We, as a highly experienced company, are aware how important it is for the customer to feel safe while purchasing online and we acknowledge that securing their data and especially Karta Kredytowa information is essential for a successful business. Normy bezpieczeństwa służą do optymalizacji bezpieczeństwa każdej karty: kredytowej, debetowej czy nawet gotówki. Jest to zestaw szeroko rozpowszechnionych i zaakceptowanych zasad, które są podejmowane w celu ochrony danych osobowych klienta, zagwarantowania ich bezpieczeństwa podczas przeglądania i płatności online. To również chroni przed nadużywaniem danych personalnych i informacji o płatności.