Ładuję...

FAQ dotyczące zakupu

Nie, nie musisz być posiadaczem konta GLAMIRA, aby móc dokonać zakupu, możesz złożyć zamówienie jako gość. Jakkolwiek, posiadanie konta GLAMIRA ma wiele zalet. Na przykład, daje Ci to możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia w ciągu 30 minut po jego złożeniu. Możesz także zalogować się do swojego konta i sprawdzić aktualny status Twojego zamówienia w historii zamówień. Założenie konta na stronie GLAMIRY jest bardzo proste i zabierze Ci mniej niż jedną minutę.

GLAMIRA prowadzi sprzedaż internetową unikając tym samym wielu niepotrzebnych kosztów, podczas gdy wielu sprzedawców zobowiązana jest do ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia sklepów fizycznych. Możesz przeczytać o naszej Polityce cenowej w celu uzyskania więcej informacji.

Dożywotnia gwarancja gwarantuje, że nasze usługi będą bezpłatne w przypadku wystąpienia wad produkcyjnych. Prosimy o przeczytanie naszej Politykę Zwrotu w celu zapoznania się ze szczegółami.

GLAMIRA operuje na całym świecie z lokalnymi przedstawicielami w 6 krajach: Stany Zjednoczone, Australia, Niemcy, Szwajcaria, Bułgaria i Turcja. Każda z naszych siedzib zarejestrowana jest przez prawne i handlowe organy tych państw. Jesteśmy firmą z tradycjami i stale dążymy do rozwinięcia naszych lokalnych siedzib w celu zapewnienia naszym klientom usług najwyższej jakości.

Nasza strona internetowa zapewnia Ci całkowitą kontrolę nad biżuterią, którą chcesz zakupić. Oferujemy szeroki wybór opcji metalu, kamieni jubilerskich, karatów oraz innych cech jak szerokość, grubość, profil oraz wykończenie, w zależności od modelu.

GLAMIRA posiada duży zespół swoich własnych projektantów. Każdy design tworzony jest przez projektantów GLAMIRY.

Każdy produkt GLAMIRY jest spersonalizowany i produkowany w dostosowaniu do potrzeb naszych klientów. Nie posiadamy gotowych produktów na stanie, każdy produkt musi przejść proces produkcji. Stale pracujemy nad ulepszeniem czasu produkcji, aby mieć pewność, że mozemy dostarczyć produkty najszybciej jak to możliwe. Kiedy wybierzesz określony produkt z naszej strony, zobaczysz szacowaną datę dostawy dla tego produktu. Jeśli masz jakieś zbliżające się wydarzenie lub specjalną okazję, możesz wybrać spośród wielu opcji dostawy, które pomogą Ci uzyskać produkt szybciej, niż w przypadku standardowej dostawy.

Tak, możesz edytować niektóre szczegóły zamówienia (jak rozmiar pierścionka, dodanie lub usunięcie loga Glamiry, czy własnego grawerunku), lub nawet anulować je w ciągu pierwszych 30 minut od złożenia zamówienia. Najpierw powinieneś zalogować się na konto GLAMIRA. Kiedy już się zalogujesz, możesz odwiedzić stronę "Moje zamówienia", wyświetlić swoje zamówienia oraz edytować lub anulować swoje zamówienie. Edycja lub anulowanie zamówienia mogą być dokonane jedynie przez klienta, nie przez zespół obsługi klienta.

Jeżeli zdecydujesz się na edytowanie zamówienia, może tego łatwo dokonać na naszej stronie w ciągu 3 dni od dokonania zakupu. Prosimy zwrócić uwagę na to, że anulowanie zamówienia jest możliwe tylko w ciągu jednego dnia od dokonania zakupu. Prosimy zapoznać się z poniższą instrukcją edytowania lub anulowania zamówienia.

1 - Zaloguj się na swoje konto GLAMIRA. Jeżeli nie masz konta, możesz łatwo je założyć klikając na przycisk ZALOGUJ SIĘ/ZAREJESTRUJ SIĘ w górze tej strony.

2 - Po zalogowaniu się, wejdź w stronę Moje Konto i kliknij "Moje Zamówienia" w lewym menu.

3 - Znajdź swoje zamówienie i kliknij "Anuluj", aby anulować zamówienie lub kliknij "Edytuj", aby edytować szczegóły zamówienia. Jeżeli przycisk "Anuluj" się nie pojawia - twoje zamówienie nie może być już anulowane.

Prosimy zwrócić uwagę na to, że anulacje lub modyfikacje zamówienia mogą powodować opóźnienia. Poinformujemy Cię o zaaktualizowanej dacie dostawy w przypadku opóźnienia.

*Prośby o anulacje lub modyfikacje są ważne tylko dla zamówień, których proces produkcji nie został jeszcze ukończony.

Obecnie GLAMIRA prowadzi tylko sprzedaż internetową w celu zaprezentowania Państwu najszerszego wachlarza możliwych opcji.

Nie posiadamy obecnie żadnych umów handlowych, czy partnerów B2B. Jeśli zobaczysz produkty GLAMIRY w sprzedaży u innych jubilerów, oznacza to, że nie są to autentyczne produkty GLAMIRY oraz nie posiadają naszej gwarancji.

Nie oferujemy żadnych produktów próbnych, ale zapewniamy bardzo elastycznąPolitykę zwrotu towaru, więc nie musisz się martwić, jeśli nie spodoba Ci się zamówiony produkt. Nasza Polityka zwrotu daje Ci możliwość zwrotu Twojego produktu w ciągu 60 dni od otrzymania faktury za Twoje zamówienie, jeśli tylko spełnia warunki zwrotu. Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Zwrotu w celu zapoznania się ze szczegółami.

Nie musisz się przejmować, jeśli okaże się, że Twój pierścionek nie pasuje rozmiarem, możesz go przesłać na zmianę rozmiaru w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia. Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Zwrotu w celu zapoznania się ze szczegółami.

Kredyt sklepowy jest jak gotówka w Twoim portfelu i przypisana jest do Twojego konta na stronie GLAMIRA. Umożliwia Ci dokonanie zakupu biżuterii w internetowym sklepie GLAMIRA bez potrzeby użycia karty kredytowej, czy innej metody płatności.

Kredyt sklepowy GLAMIRY nie posiada daty wygaśnięcia, jest ważny tak długo jak korzystasz z konta GLAMIRA.

Pudełka GLAMIRA są możliwe do nabycia tylko i wyłącznie przy zakupie biżuterii i nie mogą być sprzedawane osobno.

Tak, możesz wybrać naszą bezpłatną opcję grawerowania podczas składania zamówienia.

Jeśli dla danego produktu dostępny jest grawerunek, będziesz mógł zobaczyć tą opcję na stronie produktu.

Robienie zakupów na stronie GLAMIRY jest jak posiadanie zadedykowanego dla Ciebie prywatnego sklepu jubilerskiego. W prosty sposób możesz wybrać jakikolwiek produkt i zobaczyć jak będzię wyglądał przy określonej kombinacji kruszca i kamieni szlachetnych. Sklep dostępny jest 24/7 zarówno z domu, biura, a nawet z kawiarni, podczas relaksu i rozmów z przyjaciółmi.

Internetowy sklep GLAMIRA oferuje Ci różnorodne metody płatności, jak i zorientowany na klienta zespół obsługi, który będzie pomocny w każdej kwestii. Co więcej, nie musisz robić nic poza dokonaniem opłaty i czekaniem na kuriera! Twój produkt zostanie starannie wyprodukowany i doręczony pod wskazany adres. Wszystko to po konkurecyjnej cenie i przy zachowaniu najwyższej jakości. Oszczędź czas i wyszukaj nasze produkty, aby poznać więcej korzyści!

Jeśli oczekujesz maila potwierdzającego, a jeszcze go nie otrzymałeś, upewnij się, że Twoja płatność została zaakceptowana oraz, że potwierdzenie zamówienia wyświetliło się na naszej stronie. Jeśli nie są Państwo pewni, czy transakcja się powiodła, prosimy o sprawdzenie folderu spam, aby upewnić się, że mail potwierdzający nie został zablokowany przez skrzynkę odbiorczą. Jeśli nadal Państwo nie widzą maila, prosimy o kontakt z naszem działem obsługi klienta. W przypadku stosowania podniesionych środków bezpieczeństwa w skrzynce mailowej, prosimy nie zapomnieć o dodaniu naszego adresu do Państwa bezpiecznej listy kontaktów. Mogą Państwo skontaktować się z naszym działem obłsugi klienta pod tym linkiem: https://www.glamira.pl/contact/

Nie, nasz pierścionek nie był pusty w środku. Nasze produkty są solidne (pełne w środku) i produkowane w oparciu o cechy kruszca wyselekcjonowane przez klienta.

Sklep GLAMIRA umożliwia zakup ze strony kraju, do którego chce się zamówić produkt, otrzymanie dostawy do innego kraju nie jest możliwe ze względu na zróżnicowane porozumienia dostawy i wymagania podatkowe. Jeśli życzą sobie Państwo dostawę do innego kraju, prosimy o złożenie zamówienia ze sklepu GLAMIRA tego kraju.

Najlepszym sposobem na poznanie rozmiaru pierścionka jest zastosowanie darmowej miarki do mierzenia rozmiaru. Miarka jest plastikowym narzędziem, który zakłada się na palec jak pierścionek i przy pomocy którego można zmierzyć dokładny rozmiar. Miarkę można zamówić wchodząc na stronę jakiegokolwiek produktu i klikając w opcję "Znajdź swój rozmiar". Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po rozmiarach pierścionka.

Możesz zobaczyć zdjęcia produktu oraz jego wizualizację 3D na stronie produktu. Możesz także zjechać na dół strony produktu, aby zobaczyć, czy znajdują się tam zdjęcia produktu zamieszczone przez naszych klientów.

Jeśli planujesz niespodziankę i nie masz pewności co do rozmiaru pierścienia, zawsze możesz zamówić średni rozmiar pierścienia i wysłać je z powrotem do nas, aby zmienić rozmiar w ciągu pierwszych 60 dni od otrzymania produktu.

Średni rozmiar pierścionka to od L1 / 2-N (kobiety) a S-T1 / 2 dla mężczyzn. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po rozmiarach pierścionków.

Każdy produkt GLAMIRY jest spersonalizowany i produkowany w dostosowaniu do potrzeb naszych klientów. Nie posiadamy gotowych produktów na stanie, każdy produkt musi przejść proces produkcji. To dlatego uprzejmie prosimy naszych klientów, aby nie dokonywali zakupów porównawczych i zamówili produkt, który im się podoba. Prosimy pamiętać, że oferujemy politykę 60 dni darmowej zmiany rozmiaru i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby usatysfakcjonować naszych klientów produktami, które wybierają. Jeśli potrzebują Państwo zmiany rozmiary pierścionka lub nie są Państwo zadowoloni z zakupu, chętnie Państwu pomożemy. Zamówienia, które uznane zostaną za mające na celu porównanie produktów, są przeważnie anulowane przed przejściem do procesu produkcji.

Tak, możesz edytować rozmiar pierścionka w czasie 30 minut od zaakceptowania płatności za zamówienie. Najpierw prosimy się zalogować na konto GLAMIRA. Kiedy już się zalogujesz, możesz odwiedzić stronę "Moje konto"wyświetlić swoje zamówienie oraz edytować jego szczegóły. Edycja lub anulowanie zamówienia mogą być dokonane jedynie przez klienta, nie przez zespół obsługi klienta.

Ze względu na to, że nasza produkcja ı system zwrotu są w pełni zautomatyzowane, nie jest możliwa ręczna edycja zamówień. Zmiana rozmiaru pierścionka jest możliwa tylko po wprowadzeniu odpowiedniego rozmiaru w naszym formularzu zwrotu i zatwierdzeniu go w naszym systemie. Prosimy o poczekanie zanim otrzymają Państwo produkt, a następnie o postępowanie zgodnie z instrukcjami dotyczącymi procesu zmiany rozmiaru. W międzyczasie, mogą poprosić Państwo o przesłanie darmowej miarki do mierzenia rozmiaru, która zapewni Państwa, że nowo wybrany rozmiar jest odpowiedni.

Kupony zniżkowe GLAMIRA mogą zostać pozyskane jeydnie w czasie naszych kampanii promocyjnych na naszej stronie internetowej oraz promocje w naszym biuletynie i mediach społecznościowych. Nie współpracujemy z innymi podmiotami w kwestii kuponów zniżkowych czy kodów promocyjnych. Prosimy o subskrypcję biuletynu GLAMIRA oraz śledzenie mediów społecznościowych w celu bycia na bieżąco z kampaniami promocyjnymi.

Możesz dokonać subskrypcji biuletynu GLAMIRA oraz śledzić media społecznościowe w celu uzyskania bonów i kodów promocyjnych.

Kiedy dodasz już produkt do koszyka zakupów i przejdziesz do płatności, zobaczysz pole do wprowadzenia numeru karty podarunkowej lub bonu zniżkowego na stronie wyboru metody płatności. Prosimy o wprowadzenie kodu przed dokonaniem płatności i upewnienie się, że zniżka została zastosowana. Zniżki nie mogą zostać wykorzystane po złożeniu zamówienia.

Kiedy dodasz wybrany produkt do koszyka zakupów i przejdziesz do zapłaty, zobaczysz opcję zastosowania kredytu sklepowego wyświetloną na górze strony z wyborem metody płatności. Prosimy mieć na uwadze, że opcja kredytu sklepowego pojawi się tylko wtedy, gdy posiadają Państwo kredyt sklepowy do wykorzystania na swoim koncie, do którego zalogowali się Państwo wykorzystując adres mailowy zarejestrowany na naszej stronie.

Nie, na chwilę obecną nie oferujemy katalogów, ze względu na to, że nasza strona internetowa oferuje wgląd i możliwość stworzenia zóżnicowanych wariacji produktów. Wszystkie nasze dizajny są tak blisko Ciebie jak Twoje urządzenie mobilne.

Prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie wymagane pola zostały wypełnione zgodnie z zaleceniami. Twój adres rozliczeniowy powinień być wprowadzony dokładnie tak, jak zostało to wskazane na Twoim wykazie rozliczeniowym. Jeśli nadal masz problemy ze złożeniem zamówienia, prosimy o jak najszybszy kontakt.

Wszystkie produkty GLAMIRY przesyłane są z certyfikatem autentyczności. Diament z certyfikatem GL poświadcza, że diament użyty do stworzenia Twojego produktu był szczegółowo przebadany i wyselekcjonowany przez naszych własnych gemologów. Diamenty z certyfikatem GL sprowadzane są z etycznych źródeł w zgodzie z postulatami Procesu Kimberley.

GIA oznacza Amerykański Instytut Gemmologiczny, który jest najbardziej znanym i uznanym na świecie instytutem identyfikującym diamenty. Oferujemy zarówno diamenty z certyfikatem GIA, jak i z certyfikatem GL. Oba certyfikaty potwierdzają autentyczność diamentów użytych do wyrobu Twojego produktu. Jedyna różnica pomiędzy diamentami z certyfikatem GL, a diamentami z certyfikatem GIA, jest taka, że certyfikat GL wydawany jest przez naszych gemologów i stanowi bezpłatną usługę przysługującą Twojemu zakupowi. Certyfikat GIA może być wydany jedynie przez Instytut GIA i stanowi płatną usługę. Prosimy odwiedzić naszą stronę Certyfikaty Diamentów w celu zasięgnięcia bardziej szczegółowej informacji dotyczącej zaświadczeń.

Tak, produkt, który otrzymasz będzie identyczny z tym, który widzisz na stronie produktu. Prosimy mieć na uwadze, że Państwo wyświetlając produkt na stronie produktu, powiększają obraz w celu zobaczenia szczegółów produktu, ze względu na co, moze wyglądać on na większy, niż w rzeczywistości. Prosimy upewnić się, że sprawdzili Państwo rozmiary produktu dla odpowiedniej wizualizacji.

Nie, grawerunek nie ma wpływu na czas produkcji.

Nie, nie przechowujemy. Nasza strona internetowa jest w 100% bezpieczna i Państwa płatność jest szyfrowana. Nie przechowujemy numeru Twojej karty kredytowej ani szyfru. Prosimy odwiedzić naszą Politykę Zwrotu w celu zapoznania się ze szczegółami.