Ładuję...

PRZEWODNIK PO ROZMIARACH BRANSOLETEK

Bransoletka podkreśla indywidualny styl, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Chętnie noszona na co dzień, jak i zakładana na wyjątkowe okazje. Wybierając bransoletkę należy znać wymiary swojego nadgarstka, aby zamówić wybrany produkt w odpowiednim rozmiarze dla siebie. W zależności od wagi osoby rozmiar nadgarstka może ulec zmianie. Istnieją inne rzeczy wpływające na rozmiar, takie jak struktura kości nadgarstka lub płeć. Zwykle mężczyźni mają szersze nadgarstki niż kobiety. W przypadku modeli bransoletek bangle i bransoletek tenisowych należy zwracać uwagę na kształt dłoni podczas zakładania.

Średni rozmiar bransoletki

Doceniamy fakt, że nie chcesz mierzyć nadgarstka innej osoby, aby nie zepsuć niespodzianki.

Na szczęście nasza 60-dniowa polityka zwrotów pozwoli Ci zmienić bransoletkę, którą kupiłeś, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z rozmiarem.

Średni rozmiar bransoletki dla kobiet wynosi około 18 cm, a dla mężczyzn około 20 cm. Odpowiada to opcji średniej wielkości bransoletki GLAMIRA.

Darmowy miernik rozmiaru bransoletki GLAMIRA

Common Ring Sizes

Dla tych, którzy mają problemy z ustaleniem rozmiaru bransoletki, miernik rozmiaru bransoletki prawidłowo określi Twoje wymiary. Dzięki możliwościom bezpłatnej wysyłki zapewniamy naszym klientom najlepszy dobór rozmiaru bransoletki. Nie zapominaj, że istnieje możliwość różnych pomiarów w zależności od preferowanej marki. Dlatego nie przegap szansy na zamówienie bezpłatnego miernika rozmiaru bransoletki z opcją bezpłatnej wysyłki.

Aby zamówić bezpłatny miernik rozmiaru bransoletki wyślij do nas wiadomość e-mail na service@glamira.pl o tytule „zamów miernik bransoletki”. W mailu podaj swoje imię, nazwisko oraz adres. Możesz też wypełnić ten formularz, aby poprosić o darmowy miernik rozmiaru bransoletki. Po wysłaniu formularza, bezpłatny miernik rozmiaru brasoletki zostanie dotarczony na Twój adres w ciągu 7 dni roboczych.

Miernik rozmiaru bransoletki do wydrukowania

Miernik rozmiaru bransoletki do wydrukowania

Jeśli posiadasz drukarkę w domu, możesz pobrać ten miernik rozmiaru bransoletki do druku w formacie PDF. Upewnij się, że podczas pobierania nie zmieniasz formatu pliku, aby nie zmienić oryginalnego rozmiaru miernika.

Jeśli nadal nie masz pewności, jaki rozmiar będzie dla Ciebie najlepszy, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Skontaktuj się z nami 

Porady dotyczące mierzenia rozmiaru bransoletki

  • W przypadku bransoletek tenisowych i skórzanych upewnij się, że mierzysz tuż nad kością nadgarstka i dodaj do tego około 1,5 cm. W ten sposób Twoja bransoletka nie będzie ani zbyt luźna, ani zbyt ciasna.
  • Jeśli chcesz kupić model bangle, złącz ze sobą końce palców i zmierz miejsce, w którym twoja ręka jest najszersza. Następnie, korzystając z tabeli prezentowanej przez GLAMIRA, zdecyduj, jaki rozmiar wybierzesz.
  • Mamy opcje skórzanej bransoletki dla mężczyzn. Chociaż średni rozmiar jest standardowym rozmiarem bransoletki, możesz sprawdzić swój rozmiar dzięki naszej tabeli rozmiarów.

Tabela rozmiarów bransoletek

Poniżej możesz znaleźć standardowe rozmiary dla bransoletek/obręczy.

Uk Chart