Ładuję...

Przewodnik po rozmiarach pierścionków

Właściwy rozmiar pierścionka jest niezbędny w najbardziej wyjątkowym momencie. Pierścień musi być wystarczająco ciasny, aby nie spadł, ale musi być wystarczająco luźny, aby przesuwać się nad twoją kostką. Pory dnia, a także pogoda wpływają na pomiar. Ponieważ wczesnym rankiem lub zimno, palce są mniejsze, a gdy pogoda jest zbyt ciepła, palce są większe. Wieczorem jest najlepszy moment, aby zmierzyć palec, podczas gdy są ciepłe. Jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami, zawsze wybierz większy. Jeśli twoja kostka jest większa niż podstawa palca, zmier zarówno dłoń, jak i podstawę palca i wybierz rozmiar pomiędzy dwoma. Dobrze jest zmierzyć palec kilka razy w ciągu dnia. Jeśli pierścionek ma być niespodzianką, możesz zapytać ją, swojego przyjaciela lub członków rodziny, albo potajemnie pożyczyć pierścionek i zejść do jubilera, aby dowiedzieć się więcej na jego temat. Pamiętaj także, że prawa i lewa ręka są różne, także rozmiary palców są inne.

Zwyczajowe rozmiary pierścionka

Rozumiemy, że może być trudne do precyzyjnego dobrania prawidłowego rozmiaru pierścienia online, a zwłaszcza, jeśli ma być podane jako prezent niespodzianka, należałoby zgadnąć rozmiar pierścienia.

Jeśli planujesz niespodziankę i nie masz pewności co do rozmiaru pierścienia, zawsze możesz zamówić średni rozmiar pierścienia i wysłać je z powrotem do nas, aby zmienić rozmiar w ciągu pierwszych 60 dni od otrzymania produktu.

Średni rozmiar pierścionka zmienia się między 14-15 (kobiety) a 20-22 dla mężczyzn.

Damowy próbnik rozmiaru od GLAMIRA

Common Ring Sizes

Próbnik rozmiaru Znajdź swój rozmiar pierścionka. Zawsze zachęcamy naszych klientów do skorzystania z tej możliwości, biorąc pod uwagę, że sam próbnik i wysyłka są bezpłatne, jest to najbardziej dokładny sposób na znalezienie rozmiaru pierścionka

Aby uzyskać bezpłatny próbnik pierścionka, możesz wysłać e-maila na adres service@glamira.pl wraz z nazwiskiem i adresem w temacie "Zamów próbnik rozmiaru" lub wypełnij ten formularz. Po wypełnieniu formularza po 7 dniach powinieneś otrzymać próbnik na swój adres.

Drukowany próbnik pierścionków

Drukowany próbnik pierścionków

W przypadku okazji tuż za rogiem, można również pobrać bezpłatny próbnik w formacie PDF, który jest dostarczany wraz z instrukcjami. Ściągnij darmową miarkę w formacie PDtutaj.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, jaki rozmiar będzie dla Ciebie najlepszy, możesz skontaktować się z naszymi ekspertami, aby przedyskutować tę sprawę. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Rady dotyczące próbnika rozmiaru pierścionków

  • Temperatura powoduje niewłaściwy odczyt podczas pomiaru rozmiaru pierścionka. Twoje palce będą mieć rozmiar mniejszy o połowę, gdy Twoja ręka jest za zimna, podczas gdy w wyższej temperaturze będzie on większy. Zmierzyć palec w średniej temperaturze, najlepiej pod koniec dnia, gdy palce są największe.
  • Szerszy pierscionek, tym mocniej będzie się czuć. Jeśli chcesz zamówić obrączkę o szerokości 6 mm lub większą, przesuń rozmiar z normalnego rozmiaru pierścionka. Ponadto pierścionki z dużymi kamieniami mogą spowodować podniesienie pierścionka, gdy leży na boku. Pamiętaj, że należy zamówić następny rozmiar, ponieważ lekko zniekształca rozmiar.
  • Jeśli twój pierścionek jest większy niż podstawa palca, zmierz zarówno dłoń, jak i podstawę palca i wybierz rozmiar pomiędzy pierścionkami.
  • Twój pierscionek powinien wystarczyć na tyle, aby nie upadł i nie był za luźny tak aby przesunąć go nad kostką. Jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami, wybierz większy.
  • Powtórz pomiar 3 do 4 razy, aby wyeliminować błędny wynik.Przewodnik po rozmiarach pierścinków.

Ważne uwagi

  • Należy unikać zmiany rozmiaru przedmiotu przez osobę trzecią, np. innego jubilera niż GLAMIRA, ponieważ tracisz gwarancję na całe życie.
  • Należy pamiętać, że w zależności od produktu zmiana rozmiaru może zająć do 25 dni roboczych, a zmieniony rozmiar pierścionka nie podlega zwrotowi.

Tabela rozmiarów

Poniżej możesz zobaczyć standardowe rozmiary pierścionków wraz z odpowiadającymi im średnicami i obwodami.

Pl miarka