Ładuję...

Przewodnik po rozmiarach pierścionków

Właściwy rozmiar pierścionka jest niezbędny w najbardziej wyjątkowym momencie. Pierścień musi być wystarczająco ciasny, aby nie spadł, ale musi być wystarczająco luźny, aby przesuwać się nad twoją kostką. Pory dnia, a także pogoda wpływają na pomiar. Ponieważ wczesnym rankiem lub gdy jest zimno, palce są mniejsze, a gdy pogoda jest zbyt ciepła, palce są większe. Wieczorem jest najlepszy moment, aby zmierzyć palec, podczas gdy są ciepłe. Jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami, zawsze wybierz większy. Jeśli twoja kostka jest większa niż podstawa palca, zmierz zarówno dłoń, jak i podstawę palca i wybierz rozmiar pomiędzy dwoma. Dobrze jest zmierzyć palec kilka razy w ciągu dnia. Jeśli pierścionek ma być niespodzianką, możesz zapytać ją, swojego przyjaciela lub członków rodziny, albo potajemnie pożyczyć pierścionek i zejść do jubilera, aby dowiedzieć się więcej na jego temat. Pamiętaj także, że prawa i lewa ręka są różne, także rozmiary palców są inne.

Średnie rozmiary pierścionka

Rozumiemy, że precyzyjnego dobranie prawidłowego rozmiaru pierścionka online może być trudne, zwłaszcza, jeśli biżuteria zostaje kupiona jako prezent niespodzianka.

Jeśli planujesz niespodziankę i nie masz pewności co do rozmiaru pierścienia, zawsze możesz zamówić średni rozmiar i wysłać go powrotem do nas, aby zmienić rozmiar w ciągu pierwszych 60 dni od otrzymania produktu.

Średni rozmiar pierścionka wynosi 14-15 (kobiety) i 20-22 (mężczyźni).

Damowy próbnik rozmiaru od GLAMIRA

Common Ring Sizes

Zamów darmową miarkę jubilerską. Zawsze zachęcamy naszych klientów do skorzystania z tej możliwości, biorąc pod uwagę, że sama miarka i wysyłka są bezpłatne, jest to najbardziej dokładny sposób na znalezienie rozmiaru pierścionka

Aby uzyskać bezpłatną markę jubilerską, możesz wysłać e-maila na adres service@glamira.pl wraz z nazwiskiem i adresem w temacie "Zamów miarkę jubilerską" lub wypełnij ten formularz. Po wypełnieniu formularza po 7 dniach powinieneś otrzymać miarkę na swój adres.

Drukowany próbnik pierścionków

Drukowana miarka jubilerska

W przypadku okazji tuż za rogiem, można również pobrać bezpłatną miarkę w formacie PDF, który jest dostarczany wraz z instrukcjami. Ściągnij darmową miarkę w formacie PDF tutaj.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, jaki rozmiar będzie dla Ciebie najlepszy, możesz skontaktować się z naszymi ekspertami, aby przedyskutować tę sprawę. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Rady dotyczące miarki jubilerskiej

  • Temperatura powoduje niewłaściwy odczyt podczas pomiaru rozmiaru pierścionka. Twoje palce będą mieć rozmiar mniejszy o połowę, gdy Twoja ręka jest za zimna, podczas gdy w wyższej temperaturze będzie on większy. Zmierzyć palec w średniej temperaturze, najlepiej pod koniec dnia, gdy palce są największe.
  • Szerszy pierscionek, tym mocniej będzie się czuć. Jeśli chcesz zamówić obrączkę o szerokości 6 mm lub większą, przesuń rozmiar z normalnego rozmiaru pierścionka. Ponadto pierścionki z dużymi kamieniami mogą spowodować podniesienie pierścionka, gdy leży na boku. Pamiętaj, że należy zamówić następny rozmiar, ponieważ lekko zniekształca rozmiar.
  • Jeśli twój pierścionek jest większy niż podstawa palca, zmierz zarówno dłoń, jak i podstawę palca i wybierz rozmiar pomiędzy pierścionkami.
  • Twój pierscionek powinien wystarczyć na tyle, aby nie upadł i nie był za luźny tak aby przesunąć go nad kostką. Jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami, wybierz większy.
  • Powtórz pomiar 3 do 4 razy, aby wyeliminować błędny wynik.Przewodnik po rozmiarach pierścinków.

Ważne uwagi

  • Należy unikać zmiany rozmiaru przedmiotu przez osobę trzecią, np. innego jubilera niż GLAMIRA, ponieważ tracisz gwarancję na całe życie.
  • Należy pamiętać, że w zależności od produktu zmiana rozmiaru może zająć do 25 dni roboczych, a zmieniony rozmiar pierścionka nie podlega zwrotowi.

Tabela rozmiarów

Poniżej możesz zobaczyć standardowe rozmiary pierścionków wraz z odpowiadającymi im średnicami i obwodami.

Pl miarka