Ładuję...

Przewodnik po obrączkach

Jak wybrać metal?

Przewodnik po obrączkach

Różne metale mają różne kolory, wygląd, wytrzymałość, i cenę.

Złoto: Złoto zawsze było klasycznym i ponadczasowym wyborem dla Państwa Młodych. Naturalny ciepły wygląd i piękny połysk sprawiają, że złota obrączka jest romantyczna i stanowi pożądany metal. Złoto jest mierzalnym metalem w karatach i ma 24 części. Czyste złoto jest mierzone jako 24-karatowe złoto, jest zbyt miękkie, aby wyprodukować biżuterię, więc musi być mieszane z innymi metalami w celu utworzenia pierścionka. Złoto 18 karatów zawiera 75% czystego złota, złoto 14 karatowe zawiera 58,5% czystego złota i 9 karatowych złota zawiera 37,5% czystego złota. Twardość i trwałość złota zmienia się w zależności od liczby karatów, więc według własnych upodobań można wybrać liczbę karatów, które porządasz
Złote obrączki ślubne 

Pallad: Jako członek rodziny platynowców, pallad ma bardzo ładny naturalny srebrno-biały kolor tonacji. Biały i połyskliwy metal zapewnia bogaty wygląd. Jego wytrzymałość jest wysoka, co sprawia, że pierścień palladu jest dożywotny. Największą zaletą palladu jest niska waga. W przypadku dużych projektów, pallad jest świetna alternatywą. Poza tym, pallad jest jednym z najrzadszych metali szlachetnych na świecie, dlatego jego unikalność i długowieczność sprawiają, że jest wyjątkowy.
Palladowe obrączki ślubne 

Platyna: Najbardziej prestiżowy metal na obrączkę to platyna. Platyna ma bardzo dużą trwałość, więc jest cięższa od innych metali. Jest 30 razy rzadsza niż złoto i 40% cięższy niż 14 000. Gęstość, czystość i rzadkość sprawiają, że platynowy pierścionek jest niezwykle cenny, a zatem protektor, a więc platynowy pierścionekwytrzymuje wiele lat. Ponadto, jej połyskująca satyna i piękny, miękki biały odcień mają naturalny, oszałamiający wygląd.
Platynowe obrączki ślubne 

Srebro: Jasny biały szary kolor srebra jest jak odbicie księżyca nad morzem. Światło tego pięknego metalu nadaje się idealnie do wszelkich kamieni szlachetnych. Srebro jest bardzo miękkie, stapia się je z innymi metalami w celu zwiększenia trwałości. 925 srebro zawiera 92,5% czystego srebra, daje piękny naturalny blask. Uderzający połysk srebra jest bardzo atrakcyjny z nowoczesnym wyglądem.
Srebrne obrączki ślubne 

Jak wybrać kolor?

Kolor jest atrybutem, który może być powiązany ze stylem. Ważne, aby zwrócić uwagę, że jeśli osoba, która nosi biżuterię ma już inną biżuterię, można dopasować kolory do wspólnego dopasowania. Z drugiej strony, różne kolory symbolizują różne wrażenia.
Solitaire Pave

Żółte Złoto: Ciepły wygląd żółtego złota wita Cię z jasnością słońca. Jest klasyczny, modny, a efekt świetlny pozostaje na przestrzeni czasu. Naturalny, piękny żółty połysk pasuje idealnie do każdego stylu, jest idealny dla klasycznych kochanków, nigdy nie wyszedł z mody. Stały błyszczący wygląd jest na całe życie, podobnie jak małżeństwo. Ponadczasowa jakość zagości na Twoim palcu na zawsze.
Obrączki ślubne z żółtego złota 

Solitaire Pave

Złoto: Biel białego złota dodaje nowoczesny i niepowtarzalny wygląd. Jego wytrzymałość jest silniejsza, jest świetną alternatywą, jeśli budżet jest ograniczony. Białe złoto oferuje fajny i wyrafinowany połysk, a jego popularność trwa od lat. Odblaskowy wygląd powierzchni zapewnia oryginalny i elegancki luksus. Futurystyczny, nowoczesny i wspaniały wygląd ukazuje Twoje zaufanie.
Obrączki ślubne z białego złota 

Solitaire Pave

Różowe złoto: Jasny i stylowy różowy ton jest bardzo popularny o delikatnym i eleganckim wyglądzie. Jego stop miedzi daje metalowi piękny różowy odcień , jego trend wzrasta z dnia na dzień. Różowy złoty reprezentuje romantyczną miłość, zapewnia kobiecy wygląd, a miedź zwiększa wytrzymałość metalu. Bransoletki stylu Vintage wyglądają świetnie, urzekające piękno stanowi niesamowite odwołanie dla każdego stylu pierścionków.
Obrączki ślubne z różowego złota 

Jak wybrać wykończenie?

Polerowane

Pionowe szczotkowane (matowe )

Poziome szczotkowane (matowe)

Drut szczotkowany (lodowe zmatowienie)

Piaskowany

Polerowane: Polerowane wykończenia pierścionków to najbardziej znane klasyki, które są bardzo popularne w świecie biżuterii. Ma błyszczący i odbijający efekt. Jeśli chcesz zachwycający produkt, polerowane wykończenie to doskonała opcja z wysokim odbiciem i efektem lustrzanym Odbicie światła jest dość wysokie, z jasną i błyszczącą powierzchnią zewnętrzną.

Pionowe szczotkowane (matowe ): Ponadczasowe wykończenie zapewnia elegancki wygląd, który zyskuje na popularności każdego dnia. Rozpoznany wygląd, dyfuzja połysku tworzą wspaniały wygląd powierzchni. Pędzel obejmuje powierzchnię pionowo wzdłuż pasma i zapewnia lekko zamglone spojrzenie, ale ma również wyraźne uderzenia. Wyrafinowany wygląd oferuje elegancką aurę wokół obrączki.

Poziome szczotkowane (matowe): Subtelny efekt zapewnia powierzchnię szczotkowanej poziomo, matowego wykończenia. Jest popularny wśród młodych par, które lubią unikalny wygląd. Ciężka tekstura zapewnia w pełni dostosowany do niej efekt matowy. Ta obróbka wykończeniowa zapewnia fajny styl dla Młodych Par. Poziome uderzenie pędzla tworzy piękny kontrast z wysoce wypolerowaną wewnętrzną stroną.

Drut szczotkowany (lodowe zmatowienie): takie wykończenie jest jednym z najnowszych trendów z pięknym wykończeniem. Różnica między szczotkowanym a szczotkowanym drutem polega na wyszczupleniu szczotkowanym drutem o głębszych zauważalnych śladach szczotek, a jego efekty zwiększają się, zapewniając gładki wygląd.

Piaskowany: wykończenie w technologii Sandblast ma zauważalne i gruboziarniste wykończenie. Kiedy dotkniesz powierzchni, możesz łatwo wyczuć efekt wykończenia. Piaskowane pierścionki mają niewielki ziarnisty odcień i oferują teksturowane uczucie.

Jak wybrać grubość?

Szerokość i grubość są ze sobą połączone, dlatego też przy powiększaniu szerokości pierścienia należy zwiększyć grubość.

1.2 mm

1.4 mm

1.6 mm

1.8 mm

2.0 mm

1.2 mm: Ta bardzo delikatna grubość jest cienka i bardzo wrażliwa. Jeśli chcesz skromny, ale elegancki wygląd, grubość jest idealna dla Ciebie. Najcudowniejsze wzory wyglądają świetnie z tą szczupłą grubością. Ponadto, jeśli lubisz pierścienie, nie lubisz ciężkości, grubość ta jest odpowiednia dla Ciebie.

1.4 mm: grubość ta świetnie sprawdza się w przypadku klasycznych wzorów. Jeśli masz duży pierścionek i jasny pierścionek zaręczynowy, ta grubość jest idealna, aby uzyskać świetną kombinację, ponieważ nie wpływa na wygląd pierścionka zaręczynowego, dodaje dodatkowe migotanie.

1.6 mm: ta grubość jest bardzo popularna, zazwyczaj preferowana przez pary dlatego że jest idealna dla każdego stylu ślubnego i wygląda świetnie na palcu. To pokazuje projekt bardzo dobrze, doskonale odzwierciedla różne efekty wykończenia.

1.8 mm: nieznacznie grubsza, gdy porówna się z innymi grubościami, elegancki wygląd kamienia dla obrączki damskiej, zapewnia iskry z powodu zwiększonej grubości. Jeśli chcesz poczuć pierścionek o czystym wyglądzie, ta grubość idealnie nadaje się dla Ciebie 1.8mm, zapewnia duże wsparcie, a także bezpieczeństwo i trwałość z mocnym ustawieniem.

2.0 mm: Jeśli masz długie palce, grubość tworzy wspaniały wygląd, ukazuje piękno wszystkich stylów. Grupa zapewnia wsparcie Jeśli chcesz pokazać się, delikatnie, ale bardziej znacząco odczuć, grubość jest dla Ciebie bardzo przydatna. Grubość 2,0 mm jest doskonałym wyborem dla optymalnego wsparcia i trwałości.

Jak wybrać szerokość?

Jeśli masz małe i delikatne dłonie, cienka obrączka ślubna wyglądałaby świetnie na palcu. Prosty i klasyczny styl również wygląda świetnie na cienkiej, szerokiej obrączce. Jeśli chcesz pokazać dekorację, zobaczyć małe detale, w tym przypadku średnio- grube obrączki są świetną opcją. Jeśli masz długie palce o dużym rozmiarze pierścionka, grubsze pierścionki są najlepszym wyborem dla Ciebie. Obrączki ślubne przedstawiają proste lub szczegółowe style dość pięknie, mają większą i szerszą powierzchnię do małych ozdób, zapewniają delikatną powierzchnię dla prostego i zwykłe style. Możesz wybrać tę samą szerokość z pierścionkiem zaręczynowym lub możesz stworzyć kontrast i połączyć dwie różne szerokości. Cieńszy lub szerszy? Wybór należy do Ciebie według uznania.

2.0 mm

3.0 mm

4.0 mm

5.0 mm

6.0 mm

7.0 mm

8.0 mm

9.0 mm

Jak wybrać profil?

Komfort

Płaska obrączka Comfort Fit

Komfort: ten profil sprawia, że wnętrze obrączki lekko sklepione jest dodatkowym metalem. Łatwo wybrać, po ściśnięciu palca nad kostką lub w trakcie zdejmowania. Zaokrąglone wnętrze (gdzie pierścień dotyka palca) ułatwia zdjęcie pierścionka. Jeśli masz aktywny tryb życia , zabierz ze sobą obrączkę ślubną, szerokość pierścionka ślubnego musi być idealnym wyborem. Obrączki ślubne Comfort stają się grubsze od środka do jej zewnętrznych krawędzi i obejmują mniej powierzchni skóry.

Płaska obrączka Comfort Fit: Powierzchnia wewnętrzna tego profilu ma kształt zakrzywiony i ma kształt kopuły, ale zewnętrzna powierzchnia ma płaski kształt. Wypukła krzywa pomaga łatwo założyć pierścień, dzięki czemu pierścień idealnie wsuwa się podczas noszenia lub zdejmowania. Zapewnia łatwe usuwanie, ale równocześnie ma płaską powierzchnię, dzięki czemu te dwa kształty gromadzą się w jednym projekcie i tworzą niepowtarzalny wygląd.