Ładuję...

Polityka Cenowa

Nasza polityka cenowa odzwierciedla cel zachowania najlepszych cen na rynku, jednocześnie oferując wysoką jakość. GLAMIRA dumnie stoi za swoimi produktami, oferując nieskończoną różnorodność projektów i możliwości modyfikacji. Naszym celem jest utrzymanie jak najniższych cen bez poświęcania jakości produktów.

GLAMIRA działa online, unikając wielu niepotrzebnych kosztów, podczas gdy wielu sprzedawców musi mieć wysokie ceny ze względu na posiadanie sklepów fizycznych.

Dzięki czemu nasze ceny pozostają niskie?

  • Ustalone korzenie w handlu biżuterią - z dwiema dekadami w handlu biżuterią online wiemy, jak zarządzać kosztami na wszystkich poziomach

  • Bezpośrednio ze źródła - wszystkie kamienie i biżuteria. Każdy krok w typowym modelu sprzedaży wpływa na ostateczną cenę produktu. Jesteśmy producentem, zajmujemy się wszelkimi fazami w procesie, od pierwszego dotknięcia papieru przez długopis po przekazanie produktu kurierowi. Poprzez unikanie dealerów, importerów, sprzedawców i sklepów fizycznych możemy wiele zaoszczędzić dla naszych klientów.

  • Długotrwała współpraca z niezawodnymi dostawcami - Odkrywanie najlepszych źródeł materiałów i utrzymywanie zdrowych relacji z dostawcami pozwala nam na oszczędzenie na kosztach potrzebnych do produkcji, czego rezultatem jest rozsądna cena produktu. Ustalone już połączenia z niezawodnymi źródłami najlepszej jakości surowych minerałów pozwalają nam zaoferować jedne z najlepszych cen na współczesnym rynku.

  • Zalety wynikające z operowania online - pozwala nam to zaoszczędzić na obiektach, utrzymaniu i zatrudnieniu wymaganym od fizycznego sklepu, co znacznie wpłynęłoby na ostateczną cenę produktów.

  • Bez zapasów - bierz, co Ci się podoba, a nie to, co mamy - ponieważ wytwarzamy każdy produkt od podstaw, rezultatem jest mądre wykorzystanie materiałów oraz oszczędzenie kosztów przechowywania, ponieważ nie pracujemy z zapasami. Jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze oferty według Twojego budżetu, jednocześnie zapewniając wybór metalu, kamienia, karatów, rozmiaru i innych opcji.

    Wkładamy wiele wysiłku w zapewnienie najlepszych cen oraz najwyższej jakości produktów dla naszych klientów. Aby osiągnąć ten cel, nie możemy stworzyć wielu produktów dla naszych klientów w celach porównawczych. W przypadku zakupu w celu porównania, GLAMIRA rezerwuje sobie prawo do anulowania jednego, lub kilku, produktów z zamówienia.

  • Eksperci na miejscu - projektanci, gemmolodzy, eksperci od biżuterii identyfikujący materiały i ich jakość (metale i kamienie), tworzą nowe designy i wytwarzają wszystko razem pod jedną nazwą, bez dodawania jakichkolwiek kosztów operacyjnych.

  • Brak ukrytych opłat - Dopasowujesz swój produkt samodzielnie wybierając zmienne. Nie dodajemy nierealistycznych kosztów do ceny produktu, płacisz więc jedynie za to, co kupujesz.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce etycznych źródeł.