Metody Płatności

KARTA KREDYTOWA

KARTA KREDYTOWA

Możesz dokonać płatności za pomocą karty kredytowej (MasterCard, Visa, American Express, Diners Club International, JCB), aby złożyć zamówienie. Gwarantujemy, że każda transakcja na naszej stronie jest bezpieczna i dane Twojej karty kredytowej nie są przechowywane w naszym systemie.

0.00 zł

PayPal

PAYPAL

Jeśli chcesz dokonać płatności za pomocą „PayPala”, wybierz tę opcję płatności, a zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę PayPala. Jeśli posiadasz już konto PayPal możesz zalogować się za pomocą swoich danych, aby potwierdzić płatność. Jeśli nie posiadasz konta PayPal, możesz się zarejestrować i dokończyć płatność.

0.00 zł

DOTPAY

DOTPAY

Dotpay w pełni integruje zakupy online z kontem bankowym. Podczas finalizacji zakupu wszystkie szczegóły są automatycznie wypełniane i nie musisz ręcznie wpisywać numeru zamówienia, wartości, numeru konta, nazwy sklepu ani żadnych innych danych potrzebnych do zapłaty.

0.00 zł

PRZELEW BANKOWY Glamira

PRZELEW BANKOWY Glamira

Możesz zapłacić przelewem na nasze konto. Po złożeniu zamówienia otrzymasz maila z numerem konta, na które należy dokonać przelewu. Proszę pamiętać, że pojawienie się Twojej płatności na naszym koncie może zająć 2-3 dni robocze. Twoje zamówienie zostanie przetworzone po otrzymaniu płatności. GLAMIRA nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek dodatkowe opłaty serwisowe.
Proszę się upewnić, że do szczegółów płatności dodasz numer zamówienia.
Szczegóły konta bankowego:
UniCredit Bulbank
GLAMIRA
BG67UNCR70001523166487
SWIFT / BIC: UNCRBGSF

0.00 zł