KOLEKCJE

Dążymy do doskonałości i staramy się tworzyć unikalne kolekcje, aby odpowiadały Twoim wyjątkowym pasjom. Nigdy nie decyduj się na coś średniego i pozwól GLAMIRZE poprowadzić się przez świat najmodniejszej i najpiękniejszej biżuterii.

Kolekcja Neon Vibes

Wyobraź sobie biżuterię z najwyższej półki, która oświeci Twój każdy wygląd w każdym sezonie potęgą żywych kolorów. Te piękne ozdoby w wyróżniającej się kolekcji zostały stworzone z magią neonowych odcieni. Dołącz do tego trendu i odzwieciedl wszystkie Twoje kolory!

LOVE

Miłość to emocja obecna przez całe nasze życie. Łączy nas ze sobą, z naturą i wszechświatem. Nasza kolekcja odzwierciedla ten nieodłączny związek ze wspaniałymi modelami inspirowanymi naszymi najgłębszymi emocjami. Niech miłość poprowadzi Cię w znalezieniu odpowiedniego prezentu dla Ciebie.

Biżuteria Ceramiczna

Niezwykły wybór, który sprawi, że poczujesz się wyjątkowo... Stwórz mocny styl z trwałością ceramiki i rzuć wyzwanie przeciętności!

Influencers X GLAMIRA

Przyciągające wzrok kolekcje, które odzwierciedlają wyjątkowe wyczucie najbardziej wpływowych nazw mody i stylu życia, spotkały się z magicznym akcentem GLAMIRA ... Dołącz do najnowszych trendów z tymi stworzonymi z pasją kolekcjami i poczuj się stylowo!

Kolekcja Tropical

Inspirowane palmami wzdłuż białych plaż, egzotycznymi ptakami i tęsknotą za romantycznym wieczorem przy morzu z kokosem i słomką w ręce, GLAMIRA zaprojektowała unikalną kolekcję, która nadaje letnią atmosferę i przywołuje obrazy delikatnych fal na morzu i chłodnej, letniej bryzy.

PODWÓJNE UŻYCIE

Nie musisz już decydować się na jeden styl pierścionka! GLAMIRA daje Ci szansę na wykorzystanie pierścionka w dwóch różnych stylach. Wystarczy, że rozwiniesz i zmodyfikujesz pierścionek według preferencji. Wykraczaj poza zwykłość i przeglądaj naszą kolekcję delikatnie zaprojektowanych pierścionków o podwójnym użyciu.

PERŁA

Jeden z najlepszych i najstarszych cudów natury. Perły fascynują kobiety od wieków. Dokładnie zebrane z wykwalifikowanych źródeł, GLAMIRA przynosi Ci najlepsze możliwe perły. Zobacz naszą kolekcję Pereł i podaruj sobie coś pięknego.

EMALIA

Zwraca uwagę dzięki wytrzymałemu, nadającemu się do mycia i błyszczącemu wykończeniu, emalia zdecydowanie jest jednym z ostatnich trendów w dekorowaniu biżuterii. Idealne połączenie nowoczesności i tradycji sprawia, że emalia jest niezbędna i GLAMIRA stworzyła dla Ciebie wspaniałą kolekcję do przejrzenia.

Kolekcja Dreamy Hues

Wszystkie marzenia, które chcesz by trwały wiecznie, są ujęte w pięknych odcieniach szafiru. Będziesz słodkim marzeniem, który każdy będzie pamiętał. Kolekcja Kolekcja Dreamy Hues ma wszystko czego potrzeba by być wyjątkowym i niezapomnianym

Fuzja

Świeży oddech w świecie biżuterii dzięki połączeniu tradycyjnych wzorców z nowoczesną estetyką. Zrobiona z siatki drucianej poprzez pozostawianie odstępów między drucikami, biżuteria fuzja jest dziełem misternego kunsztu.

Kolekcja Black Touch

Przerwij monotonność estetycznym wyglądem i wybitnością, dzięki temu wybornemu platerowaniu, udoskonalonemu do Twoich oczekiwań. Odkryj unikalną i modną Kolekcję Kolekcja Black Touch, składającą się z różnorodności pasujących do każdego gustu.

Kolekcja Organic Design

Dołącz do nas w wykraczaniu poza zwyczajność i odkryj zupełnie nowy wymiar organicznych dizajnów biżuterii. Nasza kolekcja łączy niezrównane piękno natury z eleganckim rzemiosłem i dostarcza Ci biżuterię, która pojmuje charyzmę żywych stworzeń ziemi.
boderOdkryj więcej
 • Obrączki Ślubne

  Obrączki Ślubne
  Na całe życie. Ukazujące niekończącą się miłość poprzez wygrawerowana na nich wiadomość.

 • Pierścionki Zaręczynowe

  Pierścionki Zaręczynowe
  Oddanie, które rodzi się, znajduje odbicie na palcu lewej dłoni. W ten sposób para wierzy, że połączyły się ich serca. Ukaż swoje oddanie i miłość poprzez pierścionek zaręczynowy.

 • BIŻUTERIA DAMSKA

  BIŻUTERIA DAMSKA
  Glamira jest miejscem dla eleganckich i szykownych kobiet, które znajdą tu szeroką gamę wysokiej jakości biżuterii damskiej.

 • BIŻUTERIA MĘSKA

  BIŻUTERIA MĘSKA
  Glamira oferuje nową definicję stylu, elegancji i delikatności męskiej biżuterii. Mężczyźni, którym zależy na stylowym wyglądzie, znajdą tu wszystko, czego potrzebują, aby wyglądać atrakcyjnie.

Ładuję...