KOLEKCJE

Dążymy do doskonałości i staramy się tworzyć unikalne kolekcje, aby odpowiadały Twoim wyjątkowym pasjom. Nigdy nie decyduj się na coś średniego i pozwól GLAMIRZE poprowadzić się przez świat najmodniejszej i najpiękniejszej biżuterii.

BRĄZOWY DIAMENT

Nowoczesny dotyk i spektakularny duch! Brązowe diamenty nigdy nie były piękniejsze... Kolekcja eleganckich, różnych brązowych pierścionków diamentowych, by zaspokoić Twoje rzadko spotykane pragnienia.

PODWÓJNE UŻYCIE

Nie musisz już decydować się na jeden styl pierścionka! GLAMIRA daje Ci szansę na wykorzystanie pierścionka w dwóch różnych stylach. Wystarczy, że rozwiniesz i zmodyfikujesz pierścionek według preferencji. Wykraczaj poza zwykłość i przeglądaj naszą kolekcję delikatnie zaprojektowanych pierścionków o podwójnym użyciu.

PERŁA

Jeden z najlepszych i najstarszych cudów natury. Perły fascynują kobiety od wieków. Dokładnie zebrane z wykwalifikowanych źródeł, GLAMIRA przynosi Ci najlepsze możliwe perły. Zobacz naszą kolekcję Pereł i podaruj sobie coś pięknego.

EMALIA

Zwraca uwagę dzięki wytrzymałemu, nadającemu się do mycia i błyszczącemu wykończeniu, emalia zdecydowanie jest jednym z ostatnich trendów w dekorowaniu biżuterii. Idealne połączenie nowoczesności i tradycji sprawia, że emalia jest niezbędna i GLAMIRA stworzyła dla Ciebie wspaniałą kolekcję do przejrzenia.
boderOdkryj więcej
 • Obrączki Ślubne

  Obrączki Ślubne
  Na całe życie. Ukazujące niekończącą się miłość poprzez wygrawerowana na nich wiadomość.

 • Pierścionki Zaręczynowe

  Pierścionki Zaręczynowe
  Oddanie, które rodzi się, znajduje odbicie na palcu lewej dłoni. W ten sposób para wierzy, że połączyły się ich serca. Ukaż swoje oddanie i miłość poprzez pierścionek zaręczynowy.

 • BIŻUTERIA DAMSKA

  BIŻUTERIA DAMSKA
  Glamira jest miejscem dla eleganckich i szykownych kobiet, które znajdą tu szeroką gamę wysokiej jakości biżuterii damskiej.

 • BIŻUTERIA MĘSKA

  BIŻUTERIA MĘSKA
  Glamira oferuje nową definicję stylu, elegancji i delikatności męskiej biżuterii. Mężczyźni, którym zależy na stylowym wyglądzie, znajdą tu wszystko, czego potrzebują, aby wyglądać atrakcyjnie.