KOLEKCJE

Dążymy do doskonałości i staramy się tworzyć unikalne kolekcje, aby odpowiadały Twoim wyjątkowym pasjom. Nigdy nie decyduj się na coś średniego i pozwól GLAMIRZE poprowadzić się przez świat najmodniejszej i najpiękniejszej biżuterii.

PODWÓJNE UŻYCIE

Nie musisz już decydować się na jeden styl pierścionka! GLAMIRA daje Ci szansę na wykorzystanie pierścionka w dwóch różnych stylach. Wystarczy, że rozwiniesz i zmodyfikujesz pierścionek według preferencji. Wykraczaj poza zwykłość i przeglądaj naszą kolekcję delikatnie zaprojektowanych pierścionków o podwójnym użyciu.

PERŁA

Jeden z najlepszych i najstarszych cudów natury. Perły fascynują kobiety od wieków. Dokładnie zebrane z wykwalifikowanych źródeł, GLAMIRA przynosi Ci najlepsze możliwe perły. Zobacz naszą kolekcję Pereł i podaruj sobie coś pięknego.

EMALIA

Zwraca uwagę dzięki wytrzymałemu, nadającemu się do mycia i błyszczącemu wykończeniu, emalia zdecydowanie jest jednym z ostatnich trendów w dekorowaniu biżuterii. Idealne połączenie nowoczesności i tradycji sprawia, że emalia jest niezbędna i GLAMIRA stworzyła dla Ciebie wspaniałą kolekcję do przejrzenia.

Wymarzone Odcienie

Wszystkie marzenia, które chcesz by trwały wiecznie, są ujęte w pięknych odcieniach szafiru. Będziesz słodkim marzeniem, który każdy będzie pamiętał. Kolekcja Wymarzone odcienie ma wszystko czego potrzeba by być wyjątkowym i niezapomnianym

Fuzja

Świeży oddech w świecie biżuterii dzięki połączeniu tradycyjnych wzorców z nowoczesną estetyką. Zrobiona z siatki drucianej poprzez pozostawianie odstępów między drucikami, biżuteria fuzja jest dziełem misternego kunsztu.

Czarny Dotyk

Przerwij monotonność estetycznym wyglądem i wybitnością, dzięki temu wybornemu platerowaniu, udoskonalonemu do Twoich oczekiwań. Odkryj unikalną i modną Kolekcję Czarny Dotyk, składającą się z różnorodności pasujących do każdego gustu.

Kolekcja Zwierząt

Skrupulatne rzemiosło Glamiry połączyło najbardziej kultowe figurki zwierząt z drogocennymi kamieniami i metalami. Doświadcz teraz potężnego ducha natury w modzie jubilerskiej i ciesz się przywilejem wyróżniania się autentycznymi projektami!

Kolekcja Organiczny Dizajn

Kolekcja Organic Design oferuje nowe spojrzenie na modę jubilerską dzięki swojej oryginalnej prezentacji. Uzupełnij swój wygląd dzięki tym unikatowo wykonanym elementom, które pasują do każdego stylu. Wyjdź o krok poza zwyczajność i odkryj wspaniały efekt czystej metalowej formy!

Influencers X GLAMIRA

Przyciągające wzrok kolekcje, które odzwierciedlają wyjątkowe wyczucie najbardziej wpływowych nazw mody i stylu życia, spotkały się z magicznym akcentem GLAMIRA ... Dołącz do najnowszych trendów z tymi stworzonymi z pasją kolekcjami i poczuj się stylowo!

Tropikalna Kolekcja

Inspirowane palmami wzdłuż białych plaż, egzotycznymi ptakami i tęsknotą za romantycznym wieczorem przy morzu z kokosem i słomką w ręce, GLAMIRA zaprojektowała unikalną kolekcję, która nadaje letnią atmosferę i przywołuje obrazy delikatnych fal na morzu i chłodnej, letniej bryzy.
boderOdkryj więcej
 • Obrączki Ślubne

  Obrączki Ślubne
  Na całe życie. Ukazujące niekończącą się miłość poprzez wygrawerowana na nich wiadomość.

 • Pierścionki Zaręczynowe

  Pierścionki Zaręczynowe
  Oddanie, które rodzi się, znajduje odbicie na palcu lewej dłoni. W ten sposób para wierzy, że połączyły się ich serca. Ukaż swoje oddanie i miłość poprzez pierścionek zaręczynowy.

 • BIŻUTERIA DAMSKA

  BIŻUTERIA DAMSKA
  Glamira jest miejscem dla eleganckich i szykownych kobiet, które znajdą tu szeroką gamę wysokiej jakości biżuterii damskiej.

 • BIŻUTERIA MĘSKA

  BIŻUTERIA MĘSKA
  Glamira oferuje nową definicję stylu, elegancji i delikatności męskiej biżuterii. Mężczyźni, którym zależy na stylowym wyglądzie, znajdą tu wszystko, czego potrzebują, aby wyglądać atrakcyjnie.

Ładuję...