Biżuteria damska

Glamira jest miejscem dla eleganckich i szykownych kobiet, które znajdą tu szeroką gamę wysokiej jakości biżuterii damskiej.

Biżuteria damska
PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE

KOLEKCJE

Zobacz Wszystkie Kolekcje
boderOdkryj więcej
 • Obrączki Ślubne

  Obrączki Ślubne
  Na całe życie. Ukazujące niekończącą się miłość poprzez wygrawerowana na nich wiadomość.

 • Pierścionki Zaręczynowe

  Pierścionki Zaręczynowe
  Oddanie, które rodzi się, znajduje odbicie na palcu lewej dłoni. W ten sposób para wierzy, że połączyły się ich serca. Ukaż swoje oddanie i miłość poprzez pierścionek zaręczynowy.

 • BIŻUTERIA Z KOLOROWYMI DIAMENTAMI

  BIŻUTERIA Z KOLOROWYMI DIAMENTAMI
  Wspaniała i elegancka... idealnie dopasowana do Twoich wyjątkowych pasji. Zdecyduj się na coś niezwykłego i przejrzyj naszą kolekcję Biżuterii z Kolorowymi Diamentami!

 • BIŻUTERIA Z INICJAŁAMI I IMIENIEM

  BIŻUTERIA Z INICJAŁAMI I IMIENIEM
  Biżuteria jest wyjątkowa, gdy znajdują się na niej inicjały lub słowa wyrażające uczucia.

 • Łańcuszki na kostkę

  PIERŚCIONKI KOKTAJLOWE
  Wprowadź kolor do swojego życia. Odkryj karnawał błyszczących diamentów i kamieni szlachetnych z naszymi pierścionkami koktajlowymi. .

 • Pierścionki na kłykcie

  Pierścionki na kłykcie
  Czasami wystarczą drobne szczegóły, aby na nowo odkryć Twoje zachowanie i styl. Przejrzyj nasze pierścionki na kłykcie dla drobnych i marzycielskich pierścionków zaprojektowanych, by pasować do Twojego ducha,

 • kolekcja

  Biżuteria Ceramiczna
  Rzemiosło pełne sztuki połączone z niezwykłymi elementami. Niech Twoja biżuteria odzwierciedla Twoją kreatywność umiejętnym połączeniem metali szlachetnych i ceramicznych akcentów.

 • GŁADKA BIŻUTERIA

  GŁADKA BIŻUTERIA
  Jeśli wprowadzisz minimalizm w zycie, gładkie wzory GLAMIRA pomogą zdefiniować Tobie Twój styl.

Ładuję...

Biżuteria dla Kobiet GLAMIRA- Spersonalizowane Pierścionki, Kolczyki, Naszyjniki i Bransoletki

Od zarania dziejów, biżuteria stanowi nieodzowny dodatek, podkreślający piękno kobiety … GLAMIRA postrzega kobiecą biżuterię jako coś więcej niż tylko dodatek. W GLAMIRA kamienie żyją własnym życiem, a ich niesamowite kolory mówią to, czego słowa nie są w stanie wyrazić! W GLAMIRA znajdziesz jedyną, w swoim rodzaju ofertę. Pamiętaj, że Twoje codzienne obowiązki nie mogą odebrać Ci radości ze spełniania swoich fantazji. Napisz historię swojego życia biżuterią GLAMIRA lub stań się swoją własną Alicją we własnej Krainie Czarów.
Dzięki spersonalizowanej biżuterii GLAMIRA, możesz nosić szafirowe niebieskie jezioro na palcu, sznur szmaragdowych liści na szyi lub cytrynowe słońce w kolczykach ... Połącz ciemne niebieskie niebo Swarovskiego z diamentowymi gwiazdami i białym szafirem księżyca i pozwól sobie na wyjątkowość. Innymi słowy, możesz wybierać spośród niezwykłej biżuterii Swarovski, łącząc ją z blaskiem diamentu, zatopionej w białym, żółtym lub różowym złocie. Urzeczywistnij swoje sny! Na GLAMIRA, możesz zamówić biżuterię z oryginalnym grawerowanym symbolem lub tekstem, lub jednym i drugim. Dzięki temu stanie się ona jedyna w swoim rodzaju! Nie musisz ograniczać się do złota. Oferujemy wiele innych stopów, w tym srebra i palladu. Na przykład, możesz połączyć kamienie szlachetne GLAMIRA ze srebrem. Dzięki temu, Twoja srebrna biżuteria będzie połączeniem skromności i blasku.

GLAMIRA oferuje Ci to, co najlepsze w biżuterii: wywołanie zachwytu w oczach innych ... Pamiętaj, że umożliwiamy stworzenie biżuterii spersonalizowanej, dzięki czemu możesz wyrazić swój indywidualny styl! GLAMIRA posiada w ofercie każdy rodzaj kamienia szlachetnego, w dowolnym karacie, najwyższej jakości, a także dowolny stop metali szlachetnych, w każdym kolorze. Oferta biżuterii dla kobiet GLAMIRA sprawia, że możesz odkryć prawdziwą siebie.