Biżuteria damska

Glamira jest miejscem dla eleganckich i szykownych kobiet, które znajdą tu szeroką gamę wysokiej jakości biżuterii damskiej.

Biżuteria damska
PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE
boderOdkryj więcej
 • Obrączki Ślubne

  Obrączki Ślubne
  Na całe życie. Ukazujące niekończącą się miłość poprzez wygrawerowana na nich wiadomość.

 • Pierścionki Zaręczynowe

  Pierścionki Zaręczynowe
  Oddanie, które rodzi się, znajduje odbicie na palcu lewej dłoni. W ten sposób para wierzy, że połączyły się ich serca. Ukaż swoje oddanie i miłość poprzez pierścionek zaręczynowy.

 • BIŻUTERIA Z KOLOROWYMI DIAMENTAMI

  BIŻUTERIA Z KOLOROWYMI DIAMENTAMI
  Wspaniała i elegancka... idealnie dopasowana do Twoich wyjątkowych pasji. Zdecyduj się na coś niezwykłego i przejrzyj naszą kolekcję Biżuterii z Kolorowymi Diamentami!

 • BIŻUTERIA Z INICJAŁAMI I IMIENIEM

  BIŻUTERIA Z INICJAŁAMI I IMIENIEM
  Biżuteria jest wyjątkowa, gdy znajdują się na niej inicjały lub słowa wyrażające uczucia.

 • Łańcuszki na kostkę

  Łańcuszki na kostkę
  Luksusowa biżuteria, która doda Twojemu stylowi anielskich detali. Przejrzyj naszą kolekcję łańcuszków na kostkę i podaruj sobie ten, który zaprowadzi Cię do nieba...

 • Pierścionki na kłykcie

  Pierścionki na kłykcie
  Czasami wystarczą drobne szczegóły, aby na nowo odkryć Twoje zachowanie i styl. Przejrzyj nasze pierścionki na kłykcie dla drobnych i marzycielskich pierścionków zaprojektowanych, by pasować do Twojego ducha,

 • kolekcja

  kolekcja
  Perły, designy emaliowane i Podwójne pierścionki - wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje marzenia o biżuterii się spełniły! Zapomnij o zwyczajności, zobacz nasze kolekcje i zdecyduj się na coś wyjątkowego.

 • GŁADKA BIŻUTERIA

  GŁADKA BIŻUTERIA
  Jeśli wprowadzisz minimalizm w zycie, gładkie wzory GLAMIRA pomogą zdefiniować Tobie Twój styl.

 • Diament - Bransoletki

  Diament - Bransoletki
  Już za jednym dotknięciem możesz stać się elegancka… ożyw swoje bransoletki różnymi klejnotami.

 • KOLCZYKI DO NOSA

  KOLCZYKI DO NOSA
  Pięknie zaprojektowane kolczyki do nosa, które zachwycą fanów najnowszych trendów i zaspokoją ich pragnienia! Wprowadź zmiany i zdecyduj się na wyjątkową biżuterię, która szybko zdobywa popularność wśród wszystkich grup wiekowych.

 • Broszka

  Broszka
  Czy to dla mamy, przyjaciela, kochanej osoby; pokaż swoją miłość! Daj jej kawałek niezapomnianej przyjemności.

Biżuteria dla Kobiet GLAMIRA- Spersonalizowane Pierścionki, Kolczyki, Naszyjniki i Bransoletki

Od zarania dziejów, biżuteria stanowi nieodzowny dodatek, podkreślający piękno kobiety … GLAMIRA postrzega kobiecą biżuterię jako coś więcej niż tylko dodatek. W GLAMIRA kamienie żyją własnym życiem, a ich niesamowite kolory mówią to, czego słowa nie są w stanie wyrazić! W GLAMIRA znajdziesz jedyną, w swoim rodzaju ofertę. Pamiętaj, że Twoje codzienne obowiązki nie mogą odebrać Ci radości ze spełniania swoich fantazji. Napisz historię swojego życia biżuterią GLAMIRA lub stań się swoją własną Alicją we własnej Krainie Czarów.
Dzięki spersonalizowanej biżuterii GLAMIRA, możesz nosić szafirowe niebieskie jezioro na palcu, sznur szmaragdowych liści na szyi lub cytrynowe słońce w kolczykach ... Połącz ciemne niebieskie niebo Swarovskiego z diamentowymi gwiazdami i białym szafirem księżyca i pozwól sobie na wyjątkowość. Innymi słowy, możesz wybierać spośród niezwykłej biżuterii Swarovski, łącząc ją z blaskiem diamentu, zatopionej w białym, żółtym lub różowym złocie. Urzeczywistnij swoje sny! Na GLAMIRA, możesz zamówić biżuterię z oryginalnym grawerowanym symbolem lub tekstem, lub jednym i drugim. Dzięki temu stanie się ona jedyna w swoim rodzaju! Nie musisz ograniczać się do złota. Oferujemy wiele innych stopów, w tym srebra i palladu. Na przykład, możesz połączyć kamienie szlachetne GLAMIRA ze srebrem. Dzięki temu, Twoja srebrna biżuteria będzie połączeniem skromności i blasku.

GLAMIRA oferuje Ci to, co najlepsze w biżuterii: wywołanie zachwytu w oczach innych ... Pamiętaj, że umożliwiamy stworzenie biżuterii spersonalizowanej, dzięki czemu możesz wyrazić swój indywidualny styl! GLAMIRA posiada w ofercie każdy rodzaj kamienia szlachetnego, w dowolnym karacie, najwyższej jakości, a także dowolny stop metali szlachetnych, w każdym kolorze. Oferta biżuterii dla kobiet GLAMIRA sprawia, że możesz odkryć prawdziwą siebie.