Ładuję...

Przewodnik po pierścionkach zaręczynowych

Przewodnik po pierścionkach zaręczynowych

Ile muszę wydać?

Pierścionek zaręczynowy jest kupowany raz w życiu, jest wyjątkowy dla kupującego i osoby go otrzymującej. Planujesz wydać pensję z 1-miesiąca, 2-miesięcy czy też więcej? Prawda jest taka, że budżet przeznaczony na pierścionek zaręczynowy jest bardzo względny i nie ma żadnych zasad, występują jedynie różne oczekiwania. Po pierwsze, można stworzyć budżet, a następnie rozważyć jej styl, gust i osobowość. Po przeglądzie wzorów, kamieni i metali, sprawdź ceny, znajdź alternatywne style, które zapewnią najbliższą kwotę, którą zaplanowałeś w swoim umyśle. Diamenty są zawsze najlepszym wyborem z silnym i trwałym okresem trwałości, ale oczywiście, ponieważ są rzadkie i wyjątkowe, należy pamiętać, że diamentowe pierścionki zaręczynowe będą o jedno kliknięcie powyżej standardu z ich cenami. Sytuacja finansowa, oczekiwania partnera i znaczenie pierścionka są najważniejszymi czynnikami, na których należy się skoncentrować. Po planowaniu budżetu przejrzyj style i znajdź odpowiedni materiał, biorąc pod uwagę swój indywidualny styl. Niezależnie od znacznika cenowego, jeśli zdecydujesz się już na ten przedział cenowy, najważniejszym problemem pozostaje znalezienie najlepszego projektu. Musisz mieć pewność, że dostaniesz dokładnie to, czego chcesz i na co możesz sobie pozwolić. Dlatego zamiast otaczać się mitami, słuchaj wewnętrznego głosu i znajdź najlepszy pierścionek zaręczynowy dla ukochanej/-go, który sprawi, że będzie szczęśliwa/-y wiecznie.

Który metal preferuję?

ENGAGEMENT RING GUIDE

Jest to bardzo osobisty wybór, ponieważ każda kobieta ma inny styl, przede wszystkim trzeba poznać jej gust, stroje i zwrócić uwagę na jej elementy i kolory biżuterii. Jeśli jest klasycznym kochankiem, ponadczasowe żółte złoto może być świetną opcją. Z drugiej strony, jeśli lubi współczesne projekty, białe złoto może być dla niej bardzo odpowiednie. Platyna to świetny wybór, jeśli codziennie nosi pierścionek, a także ma aktywne życie. Pallad doskonale pasuje do jej uczuć, ze swoją lekką wagą. Jeśli jest romantyczną księżniczką, ciepły różowy ton różowego złota sprawi, że będzie ona szczęśliwa.

Który styl preferuję?

Który styl preferuję? Nie polecamy klasycznego stylu solitaire. Będziemy przechodzić przez wszystkie unikalne style, takie jak kamienie brukowe, halo ... itd.) Styl pierścionka pokazuje osobisty smak, jest fizycznym dowodem niepowtarzalnego stylu, z tego też powodu każdy projektant biżuterii i marki zna znaczenie szerokiego wyboru, aby sprostać różnym wyglądom.

Solitaire Pave

Solitaire ścieżka: Jeśli jesteś klasycznym i minimalistycznym kochankiem, pasuje do Ciebie prosty, ale błyszczący styl solitaire. Małe, metalowe kulki zapewniają dodatkowy blask kamienia i doskonale podkreślają kamień centralny. Możesz wybrać nowoczesny lub vintage styl według własnego uznania za pomocą gustu i ścieżki solitaire.

Zobacz pierścionki solitaire pave 
Halo

Halo: Podążasz za trendami, czy też wybierasz delikatnie? Styl halo musi być Twoim wyborem. Wzornictwo Halo daje większe wykończenie kamienia centralnego, zwiększa blask kamieni akcentujących.

Zobacz pierścionki halo 
Kwiat

Kwiat: lubisz eleganckie i ładne modele kwiatów, ale czy jesteś też fanem projektów przyciągających uwagę? Kolekcja kwiatowa pomaga uzyskać unikalny wygląd z dużą ilością wymiarów. Jeśli masz małe i eleganckie dłonie lub palce, delikatne modele będą do Ciebie pasowały.

Zobacz pierścionki w kwiatowym stylu 
Wyłączność

Wyłączność: Jeśli jesteś żądny przygód, kreatywny i swobodny, ekskluzywna kolekcja spełni Twoje oczekiwania. Wiemy, że piękno jest ulokowane w szczegółach, delikatne projekty pomogą ukazać znaczenie kamienia centralnego.

Zobacz ekskluzywne pierścionki 
Napięcie

Tension: Jeśli współczesny wygląd jest opisem Twojego stylu, unikalny wygląd i czarujące odbicie światła przy projektowaniu naprężeń z minimalnym metalowym otaczaniem sprawią, że dobrze będzie on do Ciebie pasował.

Zobacz pierścionki Napięcie 
3 & 5 kamieni

3 & 5 kamieni: 3 kamień pierścionka jest symbolem twojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, więc jej przesłanie jest ponadczasowe i wieczne. Kamienie mogą mieć taki sam rozmiar kamienia lub mogą być mniejsze niż kamień centralny. Jeśli lubisz modele lśniące, można wybrać 5 kamieni zawartych w pierścionku, ponieważ projekt zapewnia maksimum błyskotliwości i przyciągające wzrok światło.

Zobacz pierścionki z 3 i 5 kamieniami 
Dodatkowe kamienie

Dodatkowe kamienie: Czy chcesz jeszcze więcej blasku i więcej lśnienia dla swojego stylu? Jeśli lubisz być gwiazdą i kochasz odwrócenie głowy wokół siebie, to jest wybór dla Ciebie. Przyciągający uwagę wygląd sprowadza oczy ku centralnemu kamieniowi i tworzy widoczne migotanie.

Zobacz pierścionki z kamieniami bocznymi 
Design Solitaire

Design Solitaire: Jeśli nietypowe i niepowtarzalne style są dla Ciebie atrakcyjne, nowoczesny design kolekcji solitaire pozwoli ci stworzyć idealny model. Złam klasyczne reguły i rozpocznij nowy ruch, tworząc bardzo nowoczesny styl.

Zobacz pierścionki solitaire 
Perła

Perła: Jeśli jesteś trendsetterem i zawsze idziesz w innym kierunku, oddychające pierścionki z perłą czekają na Ciebie. Ponadczasowe i eleganckie piękno perły będzie zawsze przy Tobie i doda Tobie wyrafinowanego wyglądu. Możesz połączyć perły z kolorowymi kamieniami lub klasycznym diamentem.

Zobacz pierścionki z perłami 

Który kamień prefereuję?

Kolor kamienia odgrywa dużą rolę w twoich osobistych preferencjach, bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni kamień. Odkryj tajne znaczenie kamieni szlachetnych, aby pierścionek zaręczynowy był wyjątkowy.

Diament

Diament: Czyste piękno i niewinność diamentu oddycha z dala. Wspaniałe musujące i ponadczasowe piękno zostały ozdobione przez kobiety przez wieki. Proste i niewinne piękno diamentów z pewnością sprawi, że Twoje pierścionek zaręczynowy będzie wyjątkowy

Zobacz pierścionki zaręczynowe z diamentami 
Czarny diament

Czarny diament: zdecydowany i nadzwyczajny ... Solidny wygląd i silne pragnienie czarnego cienia symbolizują stabilność. Jeśli masz pewny styl, czarny diament zdecydowanie sprawi, że będziesz zadowolony ze swojego tajemniczego wyglądu. Jeśli masz współczesny, wyrafinowany wygląd, ten ponadczasowy, modny kolor doda zaufania i styl do Twojego ducha.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z czarnymi diamentami 
Szmaragd

Szmaragd: wzywamy wszystkich miłośników wiosny tutaj! Unikalny i głęboki zielony jest symbolem miłości i odrodzenia. Wzywamy wszystkich artystów i twórczych ludzi, ponieważ szmaragdowy pierścionek zaręczynowy będzie ich ulubionym! Szmaragd jest również symbolem szczęśliwego i udanego małżeństwa.

Zobacz pierścionki zaręczynowe ze szmaragdami 
Szafir

Szafir: Bardzo nasycony niebieski ton jest sensem lojalności i zaufania. Zadziwiający głęboki błękit tworzy niesamowity urok i spokój, z jego wodnistym odczuciem i głębokim błękitem oceanu. Jeśli masz zaufanie i siłę, to twój kamień.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z szafirami 
Rubin

Rubin: Silne uczucia i najpiękniejsze burze miłosne ... Rubin dodaje namiętności i królestwa do swojego pierścionka zaręczynowego. Różne czerwone wibracje tworzą bogactwo i istotne piękno. Jeśli masz ambitną i wychodzącą osobowość, rubin jest zdecydowanie dla Ciebie. jest symbolem bezwarunkowej miłości i prawdziwej namiętności

Zobacz pierścionki zaręczynowe z rubinami 
Biały szafir

Biały szafir: Jeśli elegancja i tajemnica opisują ciebie, ta bezbarwna i ponadczasowa elegancja jest Twoja. Jeśli masz wewnętrzną harmonię, zabierasz ją do każdego miejsca, białe szafiry są doskonałym wyborem.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z białymi szafirami 
Ametyst

Ametyst: Mistyczny fioletowy wygląd ma bardzo dużą energię i tworzy świetną kombinację z białym złotem, palladem lub platyną. Jeśli chcesz silnego i współczesnego wyglądu, możesz sprawdzić naszą kolekcję Amethyst

Zobacz pierścionki zaręczynowe z ametystem 
Cytryn

Cytryn: Jeśli masz dużą energię, jasny połysk cytryny musi być Twój wybór. Barwa jest jak prezent od słońca , sprawia, że Twoje oświadczenie jest odważne i silne. Jeśli masz optymistyczny i społeczny charakter, ten wdzięczny kamień podniesie Twoją osobowość.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z cytrynem 
Niebieski Topaz

Niebieski Topaz: Jeśli lubisz jasne i silne niebieskie odcienie, niebieski topaz doda i zwróci dodatkową uwagę na pierścionek zaręczynowy. Niepowtarzalny blask utrzyma wszystkie oczy w Twoim ciele, a uwodzicielski błękitny blask będzie symbolem Twojej lojalności.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z niebieskim topazem 
Granat

Granat: Najbardziej elegancki czerwony odcień tworzy bardzo silną i mocną wypowiedź. Jest to kolor życia i żywotności, więc jeśli masz bardzo wysoką energię życia, dużą miłość do życia i popieraj ją swoją wieczną miłością, granat jest kamieniem. Granat to miłość przez całe życie dla Twojej prawdziwej miłości.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z granatem 
Perydot

Perydot: Bajeczna moc i odbicie światła pochwycą Cię, jeśli lubisz zielono-żółte odcienie kolorów. Dźwięk ziemi przypomni Ci naturę matki i jej bezgłośne piękno. Ma również tajemnicę między tobą a twoim ukochaną, "Ufam i kocham cię".

Zobacz pierścionki zaręczynowe z perydotem 
Akwamaryn

Akwamaryn: zachwycający niebieski kolor i jasność ciemno błękitnego odcienia tworzą idealne dopasowanie do koloru metalu. Przyciągający wzrok świeży wygląd przynosi elegancki wygląd. Błękitny błękit tropikalny to wyraz Twojej miłości.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z akwamarynem 
Opal Ognisty

Opal Ognisty: głęboki pomarańczowy ma silne wibracje barwy, przypomina romantyczny czas zachodu słońca w pobliżu wybrzeża morskiego. Jego wysoka energia daje pozytywne nastroje naszym duszom. Jest to również symbol trwałego szczęścia i pasuje do twórczych marzycieli. Jeśli będziesz podążać za swoimi marzeniami, które są pozytywne niezależnie od tego, gdzie jesteś, pierścionek zaręczynowy z opalu będzie Twoim największym zwolennikiem.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z opalem ognistym 
Zielony Ametyst

Zielony Ametyst: Jasnozielony odcień jest symbolem odnowy, a jeśli lubisz oszałamiające, ale rzadkie spojrzenie, zielony ametyst jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Nowy rozdział Twojego życia, a także nowy początek. Jeśli Twoja osobowość zawsze z zadowoleniem przyjmuje nowe wyzwania, zielony ametyst odpowiada Ci bardzo dobrze z jego pięknym, rzadkim kolorem i znaczeniem, jakie niesie.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z zielonym ametystem 
Zielony turmalin

Zielony turmalin:Jeśli jesteś radosnym duchem, równoważysz otoczenie, zielony odcień zielonego turmalinu będzie stanowił wykończenie Twojego charakteru. Świętuj największą chwilę swojego życia, z zielonym turmalinowym pierścionkiem zaręczynowym.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z zielonym turmalinem 
Różowy turmalin

Różowy turmalin: Romantyczne, ale jasne wibracje różu sprawią, że to od razu widać. Jest to kolor czystej miłości i słodkiego różowego tonu, jaki kiedykolwiek znajdziesz. Jeśli masz fantazję i ładny styl, różowy turmalinowy pierścionek zaręczynowy zaoferuje Tobie wiele! Jest to również stałe przypomnienie o Twojej głębokiej miłości.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z różowym turmalinem 
Różowy kwarc

Różowy kwarc: Gładki i delikatny różowy kolor stwarzają romantyczny wygląd dla ciebie. Nie za dużo uwagi, ale łatwe do rozpoznania! Energia spokoju różowego kwarcu jest jak port, w którym zawsze można się schronić, jak twój związek. Jeśli jesteś prawdziwym romantyzmem, zachowaj tę piękną chwilę w swoim pierścionku zaręczyn na zawsze z różanym kwarcem.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z różowym kwarcem 
Żółty Szafir

Żółty Szafir: Ogień jasnożółty obudzi wszystkie zmysły z blaskiem. Nadszedł czas, aby pokazać swoją energię twórczą i intelektualną. Jeśli masz silną i odważną osobowość, bogaty żółtawy odcień przypomni wszystkie emocje.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z żółtym szafirem 
Kwarc dymny

Kwarc dymny: Tajemnica kamienia zapewnia unikalne spojrzenie na pierścionek zaręczynowy. Daje właścicielowi naturalne uczucie z ciepłym tonem kawy. Ma ziemisty wygląd, dzięki czemu wszyscy miłośnicy przyrody mogą nosić ten kamień i zaszczycać Matkę Naturę. Nie jest zbyt wybredny, bo to czas zejścia na ziemię!

Zobacz pierścionki zaręczynowe z kwarcem dymnym 
Tanzanit

Tanzanit: jedyny w swoim rodzaju kamień szlachetny jest wyjątkowy i jeśli lubisz rzadkie, piękne i przyciągające wzory, tanzanit musi być Twoim wyborem. Im głębszy i bogatszy kolor cienia, tym większa różnica w Twoim pierścionku zaręczynowym. Jego wyjątkowość jest urocza, niesamowity kolor cienia jest oszałamiający. Jeśli lubisz nadzwyczajność, tanzanit zadziwi Ciebie i twoich ukochanych.

Zobacz pierścionki zaręczynowe z tanzanitem