Ładuję...

ZWROTY

W zależności od banku, może to zająć od 4 do 5 dni roboczych zanim zwrot pojawi się na Państwa koncie.

Zapewniamy bardzo elastyczną Politykę zwrotu towaru, więc nie musisz się martwić, jeśli nie spodoba Ci się zamówiony produkt. Nasza Polityka Zwrotudaje Ci możliwość zwrotu Twojego produktu w ciągu 60 dni od otrzymania faktury za Twoje zamówienie, jeśli tylko spełnia warunki zwrotu. Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Zwrotu w celu zapoznania się ze szczegółami.

Jedyne, o co prosimy to o wypełnienie naszego formularza zwrotu online, zaaplikowania o zmianę rozmiaru oraz wydrukowanie kopii formularza i przesłanie wraz z produktem. W międzyczasie, mogą poprosić Państwo o przesłanie darmowej miarki do mierzenia rozmiaru, która zapewni Państwa, że nowo wybrany rozmiar jest odpowiedni. Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Zwrotu w celu zapoznania się ze szczegółami.

Nie, prosimy nie przesyłać żadnych akcesoriów w przypadku aplikowania o naprawę, czy zmianę rozmiaru. Nie mamy możliwości przechowywania żadnych dodatkowych akcesoriów wraz z produktem i ze względu na to nie zostaną one zwrócone po procesie zmiany rozmiaru lub naprawy.

Nie, prosimy nie oddawać produktu firmon postronnym, aby nie utracić dożywotniej gwarancji.

Oczywiście, że tak! Mogą Państwo wybrać grawerunek w momencie składania zamówienia lub zwrócić gotowy produkt w celu dodania grawernku. Prosimy mieć na uwadze, że dodawanie grawerunku podczas składania zamówienia jest bezpłatne, jednak w przypadku gdy prośba ta składana jest później, usługa ta jest usługą płatną.

Nie, nie świadczymy usług na produktach pochodzących od innych producentów.

Wymazanie grawerunku nie należy do naszych standardowych usług.

Możesz wymienić produkt w sytuacji, jeśli spełnia warunki zwrotu. Możesz przeczytać o naszejPolityce zwrotu w celu uzyskania więcej informacji. Prosimy pamiętać, że zamówienie spersonalizowane nie podlega wymianie ani zwrotowi.

Tak, można. Grawerunek nie stanowi przeszkody do przeprowadzenia zmiany rozmiaru.

Wysokość opłaty za zmianę rozmiaru zależy od produktu oraz różnicy pomiędzy obecnym i wymaganym rozmiarem. Rodzaj metalu, liczba kamieni oraz dizajn produktu nalezą do czynników wpływających na koszt. Gdy prześlą Państwo do nas pierścionek, zostanie on skontrolowany i określona zostanie procedura, która ma zostać wdrożona. Następnie, poinformujemy Państwa o cenie.