Ładuję...

WYSYŁKA I DOSTAWA

Jeśli złożą Państwo zamówienie, przesyłka będzie bezpłatna. Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Dostawy w celu zapoznania się ze szczegółami.

Sklep GLAMIRA umożliwia zakup ze strony kraju, do którego chce się zamówić produkt, otrzymanie dostawy do innego kraju nie jest możliwe ze względu na zróżnicowane porozumienia dostawy i wymagania podatkowe. Jeśli życzą sobie Państwo dostawę do innego kraju, powinni Państwo złożyć zamówienie ze strony GLAMIRY tego kraju.

Twoje zamówienie zostanie wysłane wraz z certyfikatem, pudełkiem na biżuterię oraz fakturą w bezpiecznym opakowaniu.

Twój numer do śledzenia przesyłki zostanie przesłany mailem, jak tylko Twoje zamówienie zostanie wysłane.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone w trakcie dostawy. Prosimy upewnić się, że będą Państwo w stanie odebrać przesyłkę w czasie dostawy. Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Dostawy w celu zapoznania się ze szczegółami.

Przesyłka będzie bezpłatna w przypadku złożenia nowego zamówienia. Koszty przesyłki zwrotnej nie są pokrywane przez GLAMIRĘ i pozostają odpowiedzialnością klienta,

Otrzymasz maila z numerem do śledzenia przesyłki, jak tylko Twoje zamówienie zostanie nadane.

Dla Twojego bezpieczeństwa nie ma możliwości zmiany adresu dostawy oraz adresu rozliczeniowego po złożeniu zamóienia. Prosimy upewnić się, że będą Państwo w stanie odebrać przesyłkę w czasie dostawy. Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Dostawy w celu zapoznania się ze szczegółami.