KIM JESTEŚMY?

Pierwszy sklep został założony w 1999 roku w Heilbronn, w Niemczech i stanowi on dziś główne biuro koprdynujące pozostałe oddziały. W przeciągu ośmiu lat pełnego sukcesu doświadczenia w wysoko rozwiniętym sektorze jubilerskim, firma przeszła diametralny rozwój mający na celu rozwinięcie swojej oferty oraz poszerzanie bazy klientów. Rozwinąwszy się od niewielkiego sklepu jubilerskiego do jednego z kluczowych graczy w europejskim sektorze jubilerskim, firma pod nazwą GLAMIRA została założona w 2011 roku. Do końca 2011 roku, poza Niemcami, GLAMIRA weszła na rynek Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

W 2012 roku, GLAMIRA rozpoczęła projektowanie i rozwijanie swoich własnych produktów. Ta zmiana strategii dała możliwość aktywnegom włączenia się w rynek międzynarodowy. Tego samego roku, GLAMIRA rozpoczęła import do Austrii i Szwajcarii. W 2013 roku, firma z sukcesem wkroczyła w kolejne strefy rynkowe dodając do swego portfolio Finlandię, Włochy, Danię, Szewcję oraz Francję. Prowadzona przez swój rozwój GLAMIRA wprowadziła swoje własne aparatury produkcyjne w Niemczech.

Poprzez 2014 rok, GLAMIRA wzmocniła swoje korporacyjne struktury wkraczając na rynek Zachodniej Europy oraz sprawnie rozwijając się na kluczowych rynkach europejskich. W 2016 roku, GLAMIRA kontynuowała zwiększanie zakresu biznesowego na rynkach Europy Wschodniej, Dalekiego Wschodu, Stanów Zjednoczonych, Pacyfiku i Ameryki Południowej.

W 2019 roku, GLAMIRA jest nowym pionierem jubilerskim importującym do ponad 60 krajów z biurami w 6 państwach: Niemczech, Szwajcarii, USA, Australii, Bułgarii oraz Turcji.

Jako GLAMIRA nieprzerwanie dążymy do zarówno efektywnego jak i profesjonalnego zaspokajania potrzeb klienta - przy zachowaniu firmowych wartości integracji i zaufania. GLAMIRA rozwinęła renomowaną na świecie infrastrukturę sprzedaży internetowej nastawiając się na zaspokajanie potrzeb współczesnych globalnych konsumentów poprzez zapewnienie sprawnych i wysokiej jakości usług przy zastosowaniu najnowszej technologii.

https://www.glamira.pl/glamira-worldwide/