x
 
   

KIM JESTEŚMY?

Pierwszy sklep został założony w 1999 roku w Heilbronn, w Niemczech i stanowi on dziś główne biuro koprdynujące pozostałe oddziały. W przeciągu ośmiu lat pełnego sukcesu doświadczenia w wysoko rozwiniętym sektorze jubilerskim, firma przeszła diametralny rozwój mający na celu rozwinięcie swojej oferty oraz poszerzanie bazy klientów. Rozwinąwszy się od niewielkiego sklepu jubilerskiego do jednego z kluczowych graczy w europejskim sektorze jubilerskim, firma pod nazwą GLAMIRA została założona w 2011 roku. Do końca 2011 roku, poza Niemcami, GLAMIRA weszła na rynek Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

W 2012 roku, GLAMIRA rozpoczęła projektowanie i rozwijanie swoich własnych produktów. Ta zmiana strategii dała możliwość aktywnegom włączenia się w rynek międzynarodowy. Tego samego roku, GLAMIRA rozpoczęła import do Austrii i Szwajcarii. W 2013 roku, firma z sukcesem wkroczyła w kolejne strefy rynkowe dodając do swego portfolio Finlandię, Włochy, Danię, Szewcję oraz Francję.

Poprzez 2014 rok, GLAMIRA wzmocniła swoje korporacyjne struktury wkraczając na rynek Zachodniej Europy oraz sprawnie rozwijając się na kluczowych rynkach europejskich. W 2016 roku, GLAMIRA kontynuowała zwiększanie zakresu biznesowego na rynkach Europy Wschodniej, Dalekiego Wschodu, Stanów Zjednoczonych, Pacyfiku i Ameryki Południowej.

W roku 2020, GLAMIRA jest obecnie pionierskim jubilerem realizującym dostawy do ponad 65 kraji z biurami w 8 krajach - Niemczech, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Australii, Bułgarii, oraz Turcji.

Jako GLAMIRA nieprzerwanie dążymy do zarówno efektywnego jak i profesjonalnego zaspokajania potrzeb klienta - przy zachowaniu firmowych wartości integracji i zaufania. GLAMIRA rozwinęła renomowaną na świecie infrastrukturę sprzedaży internetowej nastawiając się na zaspokajanie potrzeb współczesnych globalnych konsumentów poprzez zapewnienie sprawnych i wysokiej jakości usług przy zastosowaniu najnowszej technologii.

https://www.glamira.pl/glamira-worldwide/