Diamentowe Pierścionki

218 produktów [i]
Szybkie wyszukiwanie
Wybierz kamień Wybierz kamień Wybierz kamień
Clear
Masa Masa Masa
  • filtrów filtrów Więcej
    filtrów
Siatka 
Ustaw Rosnąco
Produkty 1 do 30 z 218
na stronę
  • Sortuj według
  • filtrów
    Zaawansowane
Znaleziono 218 produktów z możliwością dopasowania. [i]
Styl
Kamień
Kolor
metalu
Masa
filtrów
Zaawansowane
Ładuję... Ładowanie dalszych wyników...
Siatka 
Ustaw Rosnąco
Produkty 1 do 30 z 218
na stronę

Pierścionki Męskie na GLAMIRA.pl - Złote i Srebrne Pierścionki dla Meżczyzn

Na GLAMIRA przyjmujemy nasze motto jako naszą wizję, że każda biżuteria, którą nosisz powinna być tak wyjątkowa jak ty. Dlatego GLAMIRA tworzy swe kolekcje męskich pierścieni dla jakości klejnotów, natchnieniem konstrukcji i doskonałości efektu końcowego. Możesz napisać własne zdanie, którego znaczenie tylko ty będziesz znał, a którego nie można powiedzieć w inny sposób.
Możesz dostosować swój pierścień, wybrać kamień i stworzyć swój idealny pierścionek na GLAMIRA.pl, twoja osobowość również wchodzi w grę: Możesz wybrać jeden z najbardziej popularnych kolorów, jak również wiele kamieni szlachetnych, w tym rubin, szmaragd i prawdziwy diament. Wynik może być zadziwiającym przykładem męskiego diamentowe pierścionka. A może potrzebujesz bardziej ekonomicznego? Spróbuj dostosować

srebrne męskie pierścionki

z kamieniami Swarovskiego. Nie tylko kamienie dodadzą Ci blasku, ale możesz także wybrać swój metal. Pierścionki występują w wielu stylach, w tym z litego metalu; metalu z kamieniem spreparowanym na nim; metalu w połączeniu z drugim metalem. Możesz wybrać jeden spośród solidnie zaprojektowanychmęskich złotych pierścionków. Taki, który odpowiada twojej osobowości, ponieważ złoto jest jedynym metalem szlachetnym, który łączy rzadkość i trwałość w swojej strukturze. Możesz też mieć dowolną nazwę lub miejsce urodzenia wyryte wewnątrz pierścionka. GLAMIRA wie, że styl jest koniecznością dla ludzi, którzy chcą być cool. Więc niech kreatywność będzie twoim przewodnikiem i świętuj swój styl z męskimi pierścieniami GLAMIRA!