x
 
   
Biżuteria Swarovski

Kryształy Swarovskiego

Swarovski to mały kawałek kryształu wytworzony ze szkła i sproszkowanego tlenku krzemu stopionego razem, pociętego w krzywych gładkich i twardych w wysokiej technologii.

PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE
boderOdkryj więcej

Kryształy Swarovskiego

Swarovski to mały kawałek kryształu wytworzony ze szkła i sproszkowanego tlenku krzemu stopionego razem, pociętego w krzywych gładkich i twardych w wysokiej technologii. Kryształy są zazwyczaj wzmocnione przez płaszcz obejmującym ich powierzchnię, co daje im blask diamentu. Poza tym jego blask, czysta konsystencja i nieskazitelna jakość odróżnia go od innych. Jego krój nadaje mu blask bliski diamentowi, gdy pada na niego światło. Są to sztuczne perełki, precyzyjnie pocięte, piękne, wysokiej jakości kryształy szklane zawierające ołów, piasek, kwarc.

Kryształy Swarovskiego są produktami bardzo specjalistycznego procesu produkcyjnego, który umożliwia im widoczny blask. Doskonale przygotowane w zależności od jakości, koloru, rozmiaru i kształtu, Swarovski ma rozpoznawalną markę.

Glamira tworzy biżuterię Swarovsky z ciemnym niebieskim, zielonym, czerwonym i formami w kolczykach, naszyjnikach, pierścionkach, bransoletkach, spinkach do mankietów i innych wzorach. Możesz łączyć dowolny kolor kryształu Swarovskiego z innymi kamienmii szlachetnymi i półszlachetnymi, a następnie ustawić go na trzpieniu złota lub srebra i stworzyć pierścionek Swarovskiego. Co więcej, możesz cieszyć się zmieniając szczegóły bransoletki, jak chcesz, a wynikiem będzie jedyna w swoim rodzaju bransoletka Swarovski dla Ciebie lub kogoś specjalnego. Możesz odkryć cenny kolor i piękno kryształów w swoich spersonalizowanych kolczykach Swarovskiego. Z możliwością personalizacji, Glamira będzie drażnić swoje twórcze apetyty!