x
 
   
POMARAŃCZOWY SZAFIR

POMARAŃCZOWY SZAFIR

Wyjątkowy kolor na wzmocnienie wyjątkowych cech... Pozwól temu kamieniowi mądrości, kreatywności i zmysłowości pełnić istotną rolę w twoim życiu.

Pierścionki zaręczynowe z pomarańczowym szafirem

Pierścionki zaręczynowe
z pomarańczowym szafirem

PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE

POMARAŃCZOWY SZAFIR

Pomarańczowy szafir to bardzo inspirujący kryształ dla pisarzy, muzyków, artystów, a także dla każdego, kto pragnie wyrazić swoje najgłębsze emocje, myśli i poglądy w najbardziej kreatywny sposób. Obdarzy Cię boską inspiracją i poprowadzi Cię podczas manifestowania Twojej duchowej wizji. Pomarańczowy szafir wydzieli witalną siłę, która poprawi Twoją seksualną energię i pożądanie, a także zwiększy Twoją płodność. Ten kryształ działa uspokajająco na serce i umysł. Wyzwoli niepokojące myśli i każdy rodzaj napięcia psychicznego. Przynosząc światło i szczęście oraz przywracając równowagę w Twoim ciele, zachęci Twój umysł do bycia otwartym na piękno i wspaniałość życia.
Pomarańczowy szafir uaktywni i oczyści Twoją drugą czakrę. Będzie kontrolować przepływ energii i informacji z Twojego ciała do Twojego umysłu, oraz od Twojego umysłu do Twojego ciała. To kryształ uniesienia, błogości i uległości. Zwiększy wzniosłe wizje oraz otworzy Twój umysł na inspirację, poprawi Twoje doznania i komunikację. Zapewni zjednanie Twoich twórczych ekspresji z sercem i sprawi, że Twoje manifestacje będą służyć tylko największemu dobru.
Pomarańczowy szafir przyniesie energię radości, szczęścia i przyjaźni. Zapewni więcej przyjemności w miłości i związku oraz zjednoczy rodzinę.