x
 
   

Rubin

Rubin jest kamieniem szlachetnm i jednym z wielkiej czwórki kamieni szlachetnych: diamentu, szmaragdu i szafiru.

 

Rubin jest kamieniem szlachetnm i jednym z wielkiej czwórki kamieni szlachetnych: diamentu, szmaragdu i szafiru. Twardy, wytrzymały i rzadki, Rubin to rodzaj szafiru. Swój krwisty kolor czerwony zawdzięcza pierwiastkowi chromu, który posiada w swej strukturze chemicznej. Rubiny klejnoty znajdujące się przede wszystkim w Birmie, gdzie najczystsze na świecie rubiny są wydobywane. Tajlandia, Kenia, Indie, Pakistan, Sri Lanka, Afganistan, Kambodża, Tanzania, Australia i Stany Zjednoczone są inne miejsca, gdzie znajdują się kopalnie rubinów.
Pierścionki Zaręczynowe z Rubinem
Według zapisów, pierwsze użycie rubinów miało miejsce w 480 roku p.n.e. przez Greków i Rzymian. Z drugiej strony, był używany przez wiele plemion, zwłaszcza przez Hindusów jako ozdoba. W kulturze hinduskiej, rubin został powiązany z witalnością i królestwem. Wierzono odzwierciedla miłość, która wynika z serca, dzięki czemu kamień rubinu jest doskonałym prezentem ślubnnym. Rubin to kamień urodzeniowy lipca, jest także kamieniem znak zodiaku Skorpion.
Glamira dostarcza rubiny w wysokiej jakości i wykorzystuje w unikalnych kreacjach kolczyków, pierścionków, naszyjników, spinek do mankietów i wielu innych elementów. Rubin, ze względu na jego strukturę inną od innych klejnotów, lubi światło dzienne które rozsypuje jego blask.
Naszyjniki z Rubinem
W tym momencie, Glamira zaprasza do połączenia światła z rubinem emitując intensywne piękno. Skonfiguruj go w sklepie internetowym Glamira, aby mieć specjalne arcydzieła, jak rubinowe kolczyki i naszyjniki z rubinem. Co więcej,tradycją jest, że osoby noszące rubiny mają pomoc przy podejmowaniu ważnych w życiu decyzji. Możesz więc wybrać pierścionek z rubinem z Glamira, aby pokazać swoją moc podejmowania decyzji! Albo możesz zrobić krok do przodu, dodając diament do pierścionka. To rubinowy i diamentowy pierścionek będzie odzwierciedlać piękno i silną osobowość w tym samym czasie.
Kolczyki z Rubinem
PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE
boderOdkryj więcej