x
 
   
BIŻUTERIA Z RÓŻOWYM TURMALINEM

Różowy turmalin

Różowy turmalin (czyli "mieszanka kolorów cennego kamienia"), jest jednym z kamieni półszlachetnych i ma szeroką gamę kolorów, nawet znany jako kameleon wszystkich kamieni szlachetnych.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z TURMALINEM RÓŻOWYM

Pokaż wszystkie pierścionki
z różowym turmalinem

PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE
boderOdkryj więcej

Różowy turmalin

Różowy turmalin (czyli "mieszanka kolorów cennego kamienia"), jest jednym z kamieni półszlachetnych i ma szeroką gamę kolorów, nawet znany jako kameleon wszystkich kamieni szlachetnych. Jej kolor od różowego do jasnego miękkiego pastelowego różu, delikatny może się zmieniać w zależności od wielkości kamienia i jest połączeniem stopów lub innych kamieni. Na przykład, jeśli zestawisz go z białym złotem lub srebrem, jego kolor jest bardziej lśniące. Podobnie jak jego kolor, jego struktura chemiczna jest złożona i różni się; kombinacja aluminium wymieszana z żelazem, magnezem i innymi metalami. Nazywany również Rubellite różowy turmalin widać w dawnych źródłach, w szczególności w egipskich. Egipska legenda wspomina o tym, jak po różowy turmalin podróżuje się od środka Ziemi do Słońca, pokazując tęczę przy wszystkich jej kolorach, jak jego własny. Kopalnie różowego turmalinu są w USA, Brazylii, i na Sri Lance. To jest kamień urodzeniowy października i kamień dla Skorpiona.

Glamira dostarcza jakość AAA różowego turmalinu i wybiera najbardziej szlachetne i specjalne kolory, które zestawia w unikalnej biżuterii z różowym turmalinem dla kobiet, dzieci i mężczyzn, kolczyków, naszyjników i wisiorków, bransoletek, pierścionków zaręczynowych. Mając różne odcienie różowego koloru cukierków, kamień szlachetny stosowany jest w każdym wzorze od tradycyjnych do nowoczesnych i w nowoczesnym stylu. Można dostosować turmalin różowy do złotego pierścionka łapiąc najbardziej fantastyczne barwy tęczy. Możesz zamówić pierścionek zaręczynowy z różowym turmalinem i zbudować drabinę do słońca miłości! Czy wisiorek pasjans w połączeniu z innymi kamieniami szlachetnymi, personalizując naszyjnik z różowym turmalinem przy użyciu prostych opcji dostosowywania Glamira, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju klejnot. Co więcej, różowy turmalin jest idealnym kamieniem do kolczyków i bransoletek z różowego turmalinu, aby pokazać swoje kolory tęczy w atmosferze codziennego życia! Glamira daje wolność, pozostawiając różowy turmalin na dłoni, aby stworzyć Twoją własną nowoczesną bajkę tej historii!