x
 
   

Czarny Diament

Czarny Diament, członek rodziny kamieni szlachetnych, ma głęboką czerń w wyniku kombinacji grafitu, węgla i różnych związków metali, które nazywa się polikrystalicznymi.

 

Czarny Diament, członek rodziny kamieni szlachetnych, ma głęboką czerń w wyniku kombinacji grafitu, węgla i różnych związków metali, które nazywa się polikrystalicznymi. Zwany także jako "karbonado", Czarny Diament posiada strukturę, która jest trudna do szlifowania i polerowania. Dlatego wymaga więcej uwagi i opieki, gdy jest on włączany do czarnej biżuterii diamentowej. Na rynku biżuterii, dziś prawie wszystkie czarne diamenty uzyskują swój kolor z naświetlaniem lub innymi zabiegami. Dzięki pięknu swojego głębokiego i nasyconego koloru czarnego, naturalny czarny diament jest rzadki i drogi.
Jeśli spojrzeć na historię czarny diament, 67,5 Czarny Orlov jest najbardziej znanym przykładem, jaki można znaleźć. Ten ogromny czarny diament jest również znany jako "The Eye of Brahmy".
Pierścionki Zaręczynowe z Czarnym Diamentem
Co sprawia, że wyjątkowa jest nie tylko jego wielkość, ale także, że jest uważany za przeklęty, ponieważ został usunięty z hinduskiej świątyni w Indiach. Jednak po tym jak został opętany przez rosyjską księżniczkę, uważa się, że klątwa odwróciła się. Podczas gdy czarne diamenty narażone na napromieniowanie i za pomocą innych zabiegów dostarczane są z Indii, Glamira wykorzystuje te o bardzo wysokiej jakości, które pochodzą z kilku kopalń, gdzie znajdują się naturalne czarne diamenty. Glamira uważa, że są one wolnymi od konfliktów diamentami i że spełniają one standardy jakości Glamira. Na Glamira, elementy tworzone są przez wykorzystanie dramatu czerni. Dostaniesz możliwość połączenia wybranego dzieła sztuki z iskrą czarnego diamentu, na przykład w pierścionku z czarnym brylantem.
Naszyjniki z Czarnym Diamentem
Piękne są także białe romby, aby jednocześnie podkreślić jasność białego i bogactwo ciemnego. Oznacza to, że można dostosować pierścionki, aby połaczyć doskonałe czarne i białe diamentowe pierścionki. Albo możesz nosić kolczyki z czarnym diamentem dla dodania godności i dworskości. Z drugiej strony, czarny diament jest również używany do biżuterii męskiej, ponieważ czarny kolor jest uważany za męski. Glamira projektuje męskie czarne diamentowe pierścionki i spinki do mankietów, które są również połączone z innymi kamieniami, takimi jak onyks podkreślając charyzmę mężczyzn i fajny styl!
Kolczyki z Czarnym Diamentem
PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE
boderOdkryj więcej