x
 
   
BIŻUTERIA Z BIAŁYM SZAFIREM

Biały szafir

Biały szafir jest kamieniem szlachetnym i bezbarwnym z rodziny szafirowych. Szafir bierze swój kolor z pierwiastków śladowych, takich jak żelazo, chrom, miedź, tytan i magnez.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z BIAŁYM SZAFIREM

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE
Z BIAŁYM SZAFIREM

PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE
boderOdkryj więcej

Biały szafir

Biały szafir jest kamieniem szlachetnym i bezbarwnym z rodziny szafirowych. Szafir bierze swój kolor z pierwiastków śladowych, takich jak żelazo, chrom, miedź, tytan i magnez. Biały szafir jest wolny od akcentów tych pierwiastków śladowych, jest przez to rzadki i wyjątkowy. Szafir jest kolejnym najtrudniejszym kamieniem po diamencie, i jest to również jeden z najdroższych klejnotów, który jest wydobywany na Sri Lance, Madagaskarze, Kambodży, Birmie i Tajlandii. W dawnych czasach, tradycją było, że dla wojowników ich żony darowały naszyjnik wykonany z szafiru w celu zapewnienia ich wierności. A w Grecji, szafir związany był się z Apollem, bogiem światła i słońca. Ten kamień urodzeniowy września chroni użytkownika przed złem i krzywdą i przyciąga błogosławieństwa z nieba. Ponieważ jest odporny na zarysowania i otarcia, ma przejrzysty odcień i wytrzymałość, jest idealny do białej szafirowej biżuterii.

Na Glamira, biały szafir w jasności AAA i w różnych karatach o wysokiej jakości jest używany do kolczyków, pierścionków, naszyjników, bransoletek dla kobiet i pierścionków, spinek do mankietów dla mężczyzn. Jego niezrównane piękno sprawia, że jest bardzo pożądany w różnego rodzaju wzorach biżuterii i Glamira to piękno wyróżnia niezależnie od tego, czy jest ono zestawione samodzielnie czy skonfigurowane z innymi kamieniami w taki sposób, aby podkreślić `twój styl. Włączone w królewskie ozdoby, biały szafir, w Glamira, spotyka się z nowoczesnością. Można zestawić biały szafir ze szmaragdem i stworzyć królewski i nowoczesny pierścień z białym szafirem. Dzięki czemu można zestawić go z białym złotem i nosić go na uszach jako parę białych szafirowych kolczyków. Albo możesz połączyć swoją miłość do nieba i szczęścia Twoich uczuć, wybierając jednen spośród specjalnych Glamira białych szafirowych pierścionków zaręczynowych. I możesz również nosić światło Apolla na szyi, tworząc biały szafirowy pasjansowy naszyjnik. Po prostu pozwól Glamira otoczyć cię blaskiem nieba i światła pochodzącego od słońca!