x
 
   
Biżuteria z granatem

Granat

Granat ma strukturę chemiczną ściśle związaną z minerałami o podobnych właściwościach fizycznych i krystalicznych. Przynależy do rodziny krzemianu, kamień jest półszlachetny i ma kolor brązowo-czerwony.

PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE
boderOdkryj więcej

Granat

Granat ma strukturę chemiczną ściśle związaną z minerałami o podobnych właściwościach fizycznych i krystalicznych. Przynależy do rodziny krzemianu, kamień jest półszlachetny i ma kolor brązowo-czerwony. Nazwa granat ma swoje korzenie w epistemologii sięga XIV wieku i pochodzi od słowa ("grenate czerwieni granatu"). Granat był najczęściej używanym kamieniem w późnym antycznym Rzymie zdobiąc broń, biżuterię i ubrania rycerzy, cesarzy i królów. Wierzono, że jest to .symbol cnót rycerskich

Dziś utrzymuje swoją popularność na rynku biżuterii. Jest on używany jako dominujący, ciekawy akcent podczas noszenia na palcach lub uszacz. Jest on wydobywany w kilku krajach, w tym Argentynie, Brazylii i Niemczech. Jest to tradycyjny kamień znaku zodiaku Bliźniąt i kamień urodzeniowy stycznia.

Mając na uwadze w pierwszej kolejności jakość, Glamira wybiera granaty z oznaczeniem AAA i przetwarza je, aby stworzyć niecodzienną biżuterię z granatem w pierścionkach, naszyjnikach, kolczykach, pierścionkach zaręczynowych, bransoletkach, spinkach do mankietów i wielu innych dla dzieci, kobiet, mężczyzn. Uważany za kamień namiętnego oddania, Garnet jest używany w Glamira aby pokazać moc miłości! Możesz zastosować go do tworzenia pierścionka z granatem otoczonym mikroskopowym zestawem diamentów. Połączenie granatu i diamentów będzie prezentem uroczym, kontrastującym, gdyż granat i złoto są stosowane razem w jednym projekcie. Na Glamira, możesz również stworzyć jedyny w swoim rodzaju naszyjnik z granatem i kolczyki z granatem. Z Glamira jesteś w stanie stworzyć biżuterię, która doskonale Cię wyrazi!