x
 
   
Biżuteria z ametystem

Ametyst

Ametyst est półszlachetnym kamieniem w różnej gamie kolorów, od jasnego fioletu do bogatych fioletowy i zielony.

PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE

boderOdkryj więcej

Ametyst

Ametyst jest półszlachetnym kamieniem w różnej gamie kolorów, od jasnego fioletu do bogatych fioletowy i zielony. Kolor swój zawdzięcza zanieczyszczeniami żelaza w krystalicznej strukturze. Kamień jest członkiem rodziny Kwarców. Wydobywa się go obficie w regionie Minas Gerais w Brazylii, kamień może być wydobywany również na Madagaskarze, Sri Lance, a nawet w austriackim Maissau. Ponadto, Ametyst jest oficjalnym kamieniem szlachetnym stanu Południowa Karolina.

Amethyst (nazwa pochodzi z greckiego słowa "amethystos", czyli "pod wpływem alkoholu") była przedmiotem wielu mitów i wierzeń chrześcijańskich, takich jak greckiej mitologii buddyjskiej od czasów starożytnych. Znany jest z uzdrawiania, reprezentuje spokój i trzeźwość. W koncepcji astrologicznej, to jest kamień urodzeniowy lutego i kamień Ryb.

Dla Glamira, jakość jest pierwszym krokiem w kierunku stworzenia doskonałości. Dlatego właśnie tutaj, w Glamira, wysokiej jakości kamienie są Tobie oferowane. Ametysty wybrane przez Glamira mają AAA jakości i można je stosować w zgodzie z Twoim gustem.

Ma bogaty i intensywny kolor, który może się zmieniać w zależności od światła, Ametyst jest jednym z najbardziej niezwykłych kamieni, który jest zintegrowany we wzorach Glamira. Wyobraź sobie biżuterię z krainy czarów, która pokazuje nowe kolory w zależności od oświetlenia Twoich nastrojów! W ten sposób możesz dostosować swoje elementy biżuterii ametystowej w Glamira. Możesz spersonalizować pierścionki z ametystem owijając barwną aurę natury wokół palca. Albo możesz znaleźć ametystowy naszyjnik pokazujący miękkość Twojego serca na świat wokół Ciebie. Ciepły związek między kamieniami i wzorami Glamira będzie najcenniejszą bajką! Albo samodzielnie albo w połączeniu z innymi kamieniami, Ametyst może być wykorzystywany w ametystowych kolczykach w Glamira.
Ametystowe spinki do mankietów będą opowieścią Twojej ręki na podstawie legendy o charyzmie i stylu. Cała magia i urok zostały uwięzione w kamieniu i zapakowane, aby należeć do Ciebie!