x
 
   
Biżuteria z cytrynem

CITRINE

Kamień cytrynian ma żółtą barwę wywołaną przez połączenie nadciśnienia i w wysokiej temperatury w czasie ich formowania z manganu i tytanu.

PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE

boderOdkryj więcej

CITRINE

Kamień cytrynian ma żółtą barwę wywołaną przez połączenie nadciśnienia i w wysokiej temperatury w czasie ich formowania z manganu i tytanu. Jego kolor zmienia się od żółtego do pastelowych ciemniejszych brązowo pomarańczowych. Jest członkiem rodziny kwarców. Kamień jest rzadki, czysty i błyszczący w swojej strukturze. Przez długie lata, był znany jako kamień słońca pochodzący od greckich i rzymskich wierzeń, gdzie był znany jako symbol słońca. Cytrynian znajduje się i wydobywa się go w Ameryce, zwłaszcza w południowej części kontynentu: Brazylii i Boliwii. Kamień znaku zodiaku Bliźnięta i kamień urodzeniowy listopada.

Glamira wybiera jakość AAA kamieni, które stosuje w biżuterii z cytrynianem; kolczyki, pierścionki, naszyjniki i wisiorki, bransoletki, pierścionki zaręczynowe i spinki do mankietów i cała biżuteria dla dzieci. W sklepie internetowym możesz spersonalizować wybrany element, możesz wybrać cytrynian i złapać słońce w swój strój. Wmontowywany jest szczególnie w platynę, srebro i białe złoto, pokazuje Tobie swoją najjaśniejszą stronę.

Wiąże się z sukcesem i dobrobytem, cytrynian odzwierciedla moc słońca w kolczykach z cytrynianem Glamira. Dla kobiet, tworzy drogę do świętowania kobiecości i nowoczesności w tym samym czasie! Lub naszyjnik z cytrynianem, który spadł z nieba i będzie rozpraszać swoją wewnętrzną siłę i urok. Możesz dostosować największą gwiazdę we wszechświecie, aby włączyć ją do przystępnych pierścionków z cytrynianem i możesz być gwiazdą, gdziekolwiek jesteś. Nigdy piękno nie było tak przystępne i fenomenalne!