x
 
   
BIŻUTERIA ONYKSOWA

onyks

Czarny onyks jest półszlachetnym kamieniem i członkiem rodziny kryształów. Ze względu na jego głęboki i ciemny kolor czarnym, zyskał popularność w biżuterii.

Spinki do mankietów z Onyksem

Spinki do mankietów z Onyksem

PRODUKTY POLECANE DLA CIEBIE

onyks

Czarny onyks jest półszlachetnym kamieniem i członkiem rodziny kryształów. Ze względu na jego głęboki i ciemny kolor czarnym, zyskał popularność w biżuterii. Jako odmiana chalcedonu, czarny onyks oznacza moc i siłę. Był używany jako kamień gojenia w starożytności przez Greków i Rzymian, którzy używali go jako opiekuna przed urazami, a nawet pecha gniewu bogów.
Onyks jest również wymieniany w Biblii w różnych punktach. Dziś na rynku biżuterii dostarcza się go z Argentyny, Brazylii i Indii, gdzie kopalnie czarnego onyksu się znajdują.
Cenny i rzadki czarny onyks jest kamieniem urodzeniowym lipca i znaku zodiaku Koziorożca i jest to kamień planety Saturn.

Glamira wybiera czarny onyks w jakości AAA i łączy go w specjalne projekty dla mężczyzn. Profesjonalny zespół Glamira wie, że dobrze komponuje się z metalami takimi jak platyna, srebro i złoto. Więc można dostosować biżuterię z onyksu i w dowolnym kolorze/stopie, aby nadać mu ciepły blask. Innymi słowy, możesz dostosować dowolnie wybrany element, aby utworzyć na przykład parę onyksowych spinek do mankietów. Można użyć tego koloru nocy w swoich czarnych onyksowych pierścionkach jako wyraz swojej silnej, niezależnej osobowości, która nie może być zasysana przez krótkoterminowe trendy! Glamira tworzy sposób, aby pokazać Twoją osobowość w biżuterii z czarnego onyksu dla mężczyzn.